16-letnia Nikola Furman odeszła z "Top Model" z powodu ciąży?! Internauci są pewni. Modelka odniosła się do ich teorii

W poniedziałkowym odcinku "Top Model" z programem pożegnała się Nikola, po którą przyjechało pogotowie. Swoją decyzję o odejściu z show tłumaczyła złym stanem zdrowia, jednak widzowie mają swoją teorię. Uważają, że 16-latka jest w ciąży. Co na to modelka?
Zobacz wideo

Ostatni odcinek "Top Model" przyniósł sporo emocji. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Podczas panelu jurorskiego przyjechało pogotowie, które wezwano, ponieważ Nikola gorzej się poczuła. Okazało się, że 16-latka ze względu na stan zdrowia musi zrezygnować z dalszej walki o zwycięstwo. Oprócz niej odeszła też Magda, która zdaniem jurorów miała najgorsze zdjęcie.

"Top Model". Nikola odeszła, bo jest w ciąży?

Jednak internauci wysnuli swoje teorie na temat "prawdziwego" powodu odejścia 16-letniej uczestniczki. Na Instagramie pytają się jej w komentarzach, czy przyczyną jest jej ciąża. Modelka w pewnym momencie nie wytrzymała i odpisała:

Co?! NIBY Z KIM? - zwróciła się do internautów.

Po chwili dodała też:

Kobieto, ja mam 16 lat - tłumaczyła. 

Żeby uciszyć plotki nagrała też InstaStories, w którym podkreśliła, że naprawdę chodzi o jej stan zdrowia - ale to jednak nie wszystko. W trakcie nagrań dowiedziała się też, że jej siostra zachorowała.

Krótko, zwięźle i na temat. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to raz. A dwa - w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora - mówiła. 

Uznała, że powinna być w tych trudnych chwilach z rodziną. Podkreśliła też, że nie jest w ciąży i nie była, a doniesienia o tym były kłamstwem.

Żałujecie, że odeszła z programu?

AW