"Love Island". Maciek zostawi Oliwię przez jej nieszczerość? Komentuje jej "były". Swoje dorzucił też Bartek. "Zataiła bardzo ważną informację"

Związek Oliwii i Maćka z "Love Island" przechodzi poważny kryzys. Jej pierwszy programowy partner, Dominik, skomentował ich relację na InstaStories.

Wydawało się, że Oliwia i Maciek bez problemów dojdą do finału "Love Island" jako szczęśliwi zakochani. Ich sielankę przerwali inni uczestnicy, którzy próbowali uświadomić uczestnikowi, że jego ukochana jest wobec niego nieszczera i wykorzystuje go po to, żeby wygrać główną nagrodę.

"Love Island". Dominik o związku Oliwii i Maćka

Zaufanie Maćka zostało skutecznie podkopane. Zagroził Oliwii, że jeśli nie opowie mu prawdy o sobie, to zerwie z nią. Sytuację komplikuje także nowa uczestniczka, Beata, która jest nim zainteresowana. Mieszkańcy willi uważają też, że aktorka mieszkająca w Londynie na pewno nie będzie kontynuować znajomości z "normalnym" chłopakiem z Legnicy.

Związek Oliwii i Maćka skomentował także na InstaStories Dominik, pierwszy partner uczestniczki. Był zaskoczony tym, że zamiast ratować swoją relację, rozmawiali o tym, na co przeznaczą główną nagrodę. Przypomnijmy, że aktorka za swoje 50 tysięcy złotych m.in. opłaciłaby czynsz za mieszkanie w Londynie, a operator maszyn za swoją wygraną kupiłby motocykl. Niestety, nagranie Dominika już zniknęło. Także inny uczestnik, Bartek, który już odpadł z programu, uważa, że dziewczyna zachowuje się nie w porządku. Przede wszystkim jego zdaniem słabe było to, że zataiła, że mieszka dalej ze swoim byłym.

Bartek komentuje zachowanie innych uczestników "Love Island":

W piątek wieczorem odbędzie się kolejne przeparowie. Nikt nie ma pewności, czy Maciek da szansę Oliwii i to ją wybierze. Jak myślicie, wybaczy jej czy spróbuje z Beatą?

AW

Więcej o:
Komentarze (62)
Dominik z "Love Island" komentuje związek Oliwii i Maćka. Dziwi się, że zamiast ratować swoją relację, to oni rozmawiają o pieniądzach
Zaloguj się
 • Gość: Gry

  Oceniono 33 razy 17

  Oliwia... Uciekaj dziewczyno gdzie pieprz rośnie, Maciek jest niedojrzałym dzieciakiem, do tego jest zaborczy i ma przejawy agresji które niestety skrzętnie ukrywa w programie. Kobieta taka jak ty nie da rady być z kimś takim jak on, ona nie chce się rozwijać, wszędzie węszy podstęp. Ma mega kompleksy, robi dramaty z niczego, oczekuje że taka ładna dziewczyna nie będzie miała przeszłości??? Ja pierdzielę, Maciek zostaw ją w spokoju bo zniszczysz dziewczynie życie... Tak jest!!!! Reszta specjalistów z programu dramat poprostu. Szkoda więcej słów.

 • Gość: dew

  Oceniono 29 razy 17

  czyli wychodzi na to, że Oliwka ma "sugar daddy". Tak się szczyci tym Londynem, a jest po prostu utrzymanką starego dziada.

 • Gość: vera

  Oceniono 14 razy 10

  przeciez i on i ona udaja, slepi jestescie, czy co? macius robil kiedys maslane oczy do ady, dal jej bransoletke, kazdej bedzie wyznawal milosc byle utrzymac sie w programie,

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Maciek jest bardzo nadpobudliwy i arogancki ! Jego twarz jest ciągle naburmuszona! On niczym nie przyciąga i zachowuje się jakby był jakimś cudakuem Ale tak naprawdę to jest bardzo brzydki Dziwię się Oliwii że w nim się zakochała?!

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 9

  a tam to kazdy z kazdym sie gzi?

 • Gość: Lazur

  Oceniono 7 razy 5

  Jeżeli Maciek nie chciał rozmawiać o swoim życiu prywatnym i znajomych na Wyspie, nie rozumiem dlaczego od Oliwii tego wymagał. Ciekawe jakie on sekrety skrywa...

 • Gość: Hajek

  Oceniono 14 razy 4

  Murzyn ja r*chal, stary dziad pos*wal a ona jest wielce światowa i udaje babkę z klasa

 • Gość: Dddd

  Oceniono 3 razy 3

  Od takiego faceta kobiety powinny się trzymać z daleka. Prostak, agresywny, zazdrosny. Dziewczyna płacze, wyznaju mu, że się zakochała, a ten ją jeszcze dobija. Tak robi tylko cham i prostak, jakim jest maciek. Nie wiem, dlaczego Oliwia mu na to pozwala. Po tym programie to on nie powinien znaleźć żadnej dziewczyny.

 • elq_1

  Oceniono 5 razy 3

  Taaa... obrazki z burdelu dla podglądaczy i zboków!
  Ten kraj całkiem się skundlił!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX