Wydawało się, że Oliwia i Maciek bez problemów dojdą do finału "Love Island" jako szczęśliwi zakochani. Ich sielankę przerwali inni uczestnicy, którzy próbowali uświadomić uczestnikowi, że jego ukochana jest wobec niego nieszczera i wykorzystuje go po to, żeby wygrać główną nagrodę.
Zaufanie Maćka zostało skutecznie podkopane. Zagroził Oliwii, że jeśli nie opowie mu prawdy o sobie, to zerwie z nią. Sytuację komplikuje także nowa uczestniczka, Beata, która jest nim zainteresowana. Mieszkańcy willi uważają też, że aktorka mieszkająca w Londynie na pewno nie będzie kontynuować znajomości z "normalnym" chłopakiem z Legnicy.
Związek Oliwii i Maćka skomentował także na InstaStories Dominik, pierwszy partner uczestniczki. Był zaskoczony tym, że zamiast ratować swoją relację, rozmawiali o tym, na co przeznaczą główną nagrodę. Przypomnijmy, że aktorka za swoje 50 tysięcy złotych m.in. opłaciłaby czynsz za mieszkanie w Londynie, a operator maszyn za swoją wygraną kupiłby motocykl. Niestety, nagranie Dominika już zniknęło. Także inny uczestnik, Bartek, który już odpadł z programu, uważa, że dziewczyna zachowuje się nie w porządku. Przede wszystkim jego zdaniem słabe było to, że zataiła, że mieszka dalej ze swoim byłym.
Bartek komentuje zachowanie innych uczestników "Love Island":
W piątek wieczorem odbędzie się kolejne przeparowie. Nikt nie ma pewności, czy Maciek da szansę Oliwii i to ją wybierze. Jak myślicie, wybaczy jej czy spróbuje z Beatą?
AW
Zdjęcie Haalanda z Polski podbija sieć. Tak kiedyś wyglądał piłkarz. Spójrzcie na jego włosy
Wiśniewski i Mandaryna znów są razem. Tak przed laty tancerka mówiła o rozwodzie. "Obroniłam siebie"
Michał Wiśniewski przerwał milczenie na temat Poli i Mandaryny. Jego najnowsze oświadczenie szokuje!
Pola Wiśniewska zapytana o eksteściową i relację z Tajner. Ależ wypaliła!
Norwegowie przegrali na mundialu i... namieszali w liniach lotniczych. "Darmowy rozgłos"
Słyszy jedno pytanie: "Ile zapłaciłeś Książulowi?". Restaurator ujawnił prawdę o wizycie
Marta Kubacka urodziła. Żona skoczka pokazała zdjęcie z porodówki. Zdradziła płeć i imię dziecka
Mandaryna roześmiana do rozpuku na widok newsów o niej i Wiśniewskim. Nie tylko ona
Weronika Rosati: Profesorowie w szkole filmowej nie byli przyjaźnie nastawieni, bo miałam więcej dorobku niż niektórzy wykładowcy