Mandaryna o nowej partnerce Michała Wiśniewskiego. Przyznała, że już się poznały

Mandaryna została zapytana o to, czy poznała nową partnerkę Michała Wiśniewskiego. Choć chciała uniknąć odpowiedzi, to zdradziła tajemniczo, że "widziała ją w przelocie".

Na początku roku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew rozwodowy. Choć na początku mocno to przeżyła, to ochłonęła i pogodziła się z sytuacją. Teraz oboje starają się ułożyć sobie życie na nowo. Piosenkarz długo nie był sam, a u jego boku pojawiła się nowa partnerka, tajemnicza Paulina.

Mandaryna o nowej partnerce Michała Wiśniewskiego

Mandaryna, czyli druga żona wokalisty "Ich Troje", została zapytana o to, co się dzieje u byłego męża. W rozmowie z Wideoportalem chciała uniknąć komentowania jego życia, jednak zdradziła co nie co. Wyraziła nadzieję na to, że Dominika i Michał będą szczęśliwi osobno. Zdradziła też, czy poznała już Paulinę.

Widziałyśmy się w przelocie, tak to ujmę. Ok? - odpowiedziała tajemniczo.
Zobacz wideo

Michał Wiśniewski po raz pierwszy został sfotografowany z nową partnerką w lipcu. Wybrali się razem z dziećmi - jego i jej - do kina. Już na pierwszy rzut oka widać, że Paulina wyglądem znacznie różni się od poprzednich ukochanych piosenkarza. Jest wysoka i ma długie brązowe włosy. Wiele wskazuje na to, że to coś poważniejszego. Tabloidy podają, że nie tylko zamieszkali razem, lecz co więcej - prawdopodobnie niedługo zostaną rodzicami.

AW