Mandaryna o nowej partnerce Michała Wiśniewskiego. Przyznała, że już się poznały

Mandaryna została zapytana o to, czy poznała nową partnerkę Michała Wiśniewskiego. Choć chciała uniknąć odpowiedzi, to zdradziła tajemniczo, że "widziała ją w przelocie".

Na początku roku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew rozwodowy. Choć na początku mocno to przeżyła, to ochłonęła i pogodziła się z sytuacją. Teraz oboje starają się ułożyć sobie życie na nowo. Piosenkarz długo nie był sam, a u jego boku pojawiła się nowa partnerka, tajemnicza Paulina.

Mandaryna o nowej partnerce Michała Wiśniewskiego

Mandaryna, czyli druga żona wokalisty "Ich Troje", została zapytana o to, co się dzieje u byłego męża. W rozmowie z Wideoportalem chciała uniknąć komentowania jego życia, jednak zdradziła co nie co. Wyraziła nadzieję na to, że Dominika i Michał będą szczęśliwi osobno. Zdradziła też, czy poznała już Paulinę.

Widziałyśmy się w przelocie, tak to ujmę. Ok? - odpowiedziała tajemniczo.
Zobacz wideo

Michał Wiśniewski po raz pierwszy został sfotografowany z nową partnerką w lipcu. Wybrali się razem z dziećmi - jego i jej - do kina. Już na pierwszy rzut oka widać, że Paulina wyglądem znacznie różni się od poprzednich ukochanych piosenkarza. Jest wysoka i ma długie brązowe włosy. Wiele wskazuje na to, że to coś poważniejszego. Tabloidy podają, że nie tylko zamieszkali razem, lecz co więcej - prawdopodobnie niedługo zostaną rodzicami.

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Mandaryna o nowej partnerce Michała Wiśniewskiego. Odpowiedziała tajemniczo
Zaloguj się
 • Gość: on

  Oceniono 21 razy 19

  wiśniewski nie jest normalny, a te jego byłe żony i obecna kochanica są jeszcze gorsze i głupsze, że go chciały.

 • Gość: Mla

  Oceniono 15 razy 15

  Napewno zaraz zmieni sobie kolor włosów na blond powiększy biust i zrobi tatuaż z jego imieniem. Za pół roku weźmie ślub a po trzech latach będzie rozwód.

 • Gość: SamotnyLeszek47

  Oceniono 7 razy 7

  Drogie Pani tez mam 47 lat, nie mam dlugow ani 4 dzieci e przecieienstwie so Michala i jestem Sam. Zainteresujecie sie mna ?

 • Gość: kasia

  Oceniono 9 razy 7

  Nie wierzę.......ciekawa jestem jednego,co tak naprawdę musi zrobić facet, taki jak pan Michał ,żeby następujące po sobie kobiety partnerki,zniechęcić do siebie.???

 • Gość: Xawer

  Oceniono 9 razy 7

  Teraz z zapartym tchem, a kupogon z zaparciem, czekamy na wiadomość co wyznają inne żony.

 • Gość: hhhuujjj

  Oceniono 7 razy 5

  Zastanawiam sie co te kolejne panienki widza w takim pajacu nie dość że bankrut to jeszcze z takim parszywą krowią mordą...niektórzy widocznie mają syndrom sztokholmski

 • Gość: Lena

  Oceniono 3 razy 3

  Patologia numer jeden.

 • Gość: Karola

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli bardzo wczesna ciąża... Lipiec (poznają się) koniec września. (ciąża...) .. Rozwód, nowa partnerka, ciąża.... Serio? 4 dzieci jej (jeśli ich wychowuje) daje 2000. Plus 4 dzieci jego po pół z matkami to jest 1000. Dodając kolejne. Razem równa się minimum 3500 zł. Jak na na bank Ruta przystało na tym nie zaprzestanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX