Wiśniewski ponoć na urodziny kupił synowi luksusowe Ferrari. Niestety, Xavier urodził się w innym miesiącu. Czyżby Michał już sam się pogubił?

Michał Wiśniewski dodał na Facebooku post, w którym pokazał nagranie, na którym widać czerwone Ferrari. Poinformował, że jest to prezent urodzinowy dla syna Xaviera. Tyle, że nastolatek urodził się w czerwcu.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zszokował swoich fanów - i to w tym samym dniu, w którym media obiegła informacja, że prawdopodobnie znowu zostanie ojcem. Na swoim profilu na Facebooku pokazał, jaki podarował prezent swojemu synowi.

Zobacz: Michał Wiśniewski po raz pierwszy przyłapany z nową partnerką. Były z nimi ich dzieci. To na pewno coś poważnego

Michał Wiśniewski zaliczył wpadkę?

Okazało się, że nastolatek dostał od taty czerwone Ferrari. Przy okazji złożył mu życzenia z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego Xavier Wiśniewski! Happy birthday - napisał.

Post skomentował nastolatek. Dodał dość tajemniczy wpis:

Czyli rozumiem, że dalej w to gramy, hahaha. Dzięki tato - zwrócił się do Michała Wiśniewskiego.

Niestety, nie wytłumaczył, na czym polega zabawa. Jednak niektórzy zwrócili uwagę na to, że coś musi być nie tak, bo przecież Xavier ma urodziny 24 czerwca i co więcej, dopiero skończył 17 lat, więc nie mógłby jeszcze prowadzić samochodu.

Zobacz prezent, jaki dostał Xavier od taty:

Zobacz wideo

Wygląda więc na to, że to jedynie dowcip Michała Wiśniewskiego. Być może niedługo odniesie się do tej sprawy i zdradzi, o co chodzi.

AW