Michał Wiśniewski zostawił żonę? Dominika Tajner-Wiśniewska oświadcza: Mój mąż złożył pozew o rozwód

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozstają się? Żona muzyka opublikowała na Facebooku post, w którym informuje, że artysta złożył pozew o rozwód.
Zobacz wideo

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski są małżeństwem od siedmiu lat. Wielokrotnie mówiło się o tym, że to przy czwartej żonie muzyk odnalazł prawdziwe szczęście i miłość. Wszystko z resztą na to wskazywało. Do czasu.

Ostatnio coraz częściej spekuluje się o zgrzytach w ich związku. Ponoć Michałowi nie podoba się fakt, że jego żona wzięła udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości – wyznaje informator "Faktu".

Okazuje się, że sprawa zrobiła się naprawdę poważna.

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód?

We wtorek Dominika napisała na swoim Facebooku post, który zaskoczył wszystkich. Gwiazda oznajmiła, że Michał ją zostawił.

Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!

Dominika Tajner-WiśniewskaDominika Tajner-Wiśniewska screen Facebook/Dominika Tajner

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Sporo osób uważa, że to zwykły żart. Niektórzy podejrzewają nawet, że ktoś zhakował konto Dominiki.

To już jest Prima Aprilis?
Stracił rozum czy wzrok? Może jedno i drugie
Chyba by musiał zwariować, węszę intrygę

Sama zainteresowana nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.

Myślicie, że to prawda? 

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA