Dominika Tajner uwolniła się od Michała na dobre. Tatuaż po Wiśniewskim zniknął raz na zawsze

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się już jakiś czas temu. Teraz jednak Dominika może odciąć się od Michała na dobre - z jej przedramienia zniknął tatuaż z jego imieniem.

Dominika Tajner wreszcie zakończyła trudny i bolesny proces pozbywania się Michała Wiśniewskiego - nie tylko z serca, ale również z przedramienia. Widniejący od kilku lat tatuaż z imieniem "Michał" zniknął na dobre.

Dominika Tajner usuwa tatuaż

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się w marcu. 7 lat małżeństwa i wielką miłość symbolizowały ich bliźniacze tatuaże - u Michała "Dominika", u Dominiki "Michał". Żadne z nich nie zdecydowało się zostawić pamiątki po partnerze. Michał pozbył się swojego tatuażu już jakiś czas temu, teraz wreszcie również Dominika może ruszyć ze swoim życiem dalej.

Michał zniknął z jej ciała bezpowrotnie:

Dominika Tajner usunęła tatuaż po Michale WiśniewskimDominika Tajner usunęła tatuaż po Michale Wiśniewskim Fot. Dominika Tajner - Instagram

Dominika w przeciwieństwie do Michała pochwaliła się efektem usunięcia tatuażu tylko na swoim Instastories, dlatego wielu mogło to umknąć. Ale nie powstrzymała się przed pewną uszczypliwością, bo zdjęcie z "czystą" po dziarze ręką pokazała w dniu, gdy media obiegła wieść o kolejnym dziecku Wiśniewskiego z jego kolejną partnerką.

Dominika, tak trzymaj. Trzeba iść dalej - nawet jeśli dawniej było tak pięknie, jak na takim starym nagraniu pary:

Zobacz wideo

MAW