Cielecka nagrywała taniec Wrony i Zborowskiej. Przez przypadek pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej. Zdradziła jej sekret

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska pobrali się we wtorek. Zaprosili wiele gwiazd, które relacjonowały przebieg wydarzenia na Instagramie. Część z nich zdradziła kilka zagadek polskiego show-biznesu.

Pod koniec maja Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali swoich fanów, że zaręczyli się po roku znajomości. Nie zwlekali zbyt długo ze ślubem i 13 sierpnia stanęli na ślubnym kobiercu. Wśród gości znaleźli się m.in. Maja Bohosiewicz z mężem, Anna Lewandowska oraz Marta Wierzbicka. Ta ostatnia nie będzie miło wspominać nagrania, które opublikowała Magdalena Cielecka.

Zobacz wideo

Magdalena Cielecka pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej

Dzięki relacjom gwiazd dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Robert Kupisz potwierdził, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą. A dzięki wspomnianej aktorce możemy zobaczyć, jak wygląda ukochany Marty Wierzbickiej. Aktorka do tej pory dbała o to, by nie pokazywać go w mediach.

Stało się to wtedy, kiedy Cielecka nagrywała na InstaStories pierwszy taniec Zborowskiej i Wrony. Praktycznie na przeciwko niej stała jej młodsza koleżanka. Mężczyzna, który znalazł się za nią, w pewnym momencie objął ją w talii, co nie pozostawia złudzeń, że to właśnie z nim jest związana. Niewiele o nim wiemy, jednak jak podają media, ma na imię Janek, pracuje w branży PR i jest menedżerem. Choć spotykają się dopiero od kilku miesięcy, spekuluje się nawet, że wzięli już ślub. Dowodem na to ma być pierścionek na palcu aktorki, który przypomina obrączkę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Marta Wierzbicka - chłopakMarta Wierzbicka - chłopak Instagram

Jak widać wystarczy zrobić większą imprezę i zaprosić gwiazdy, a wtedy na pewno wyjdzie na jaw wiele ich sekretów:).

AW

Więcej o: