Helena Englert pokazała urocze zdjęcie z tatą. "Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji, haha". Fani rozczuleni. "Ach, rodzina"

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny podzieliła się nowym zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoim tatą. Widać, że są ze sobą bardzo zżyci!

Mimo że Helena Englert ma dopiero 19 lat, to już zdążyła zagrać w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Diagnoza" czy "Znaki". Wszystko wskazuje na to, że córka znanych aktorów pójdzie w ślady zawodowe swoich rodziców. Ostatnio Helena pochwaliła się wspólnym zdjęciem z tatą, Janem Englertem i to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie.

Helena Englert pokazała zdjęcie z tatą

19-latka raczej nie publikuje w swoich kałanach społecznościowych zdjęć z rodzicami, dlatego to ostatnie wzbudziło na jej profilu sporo emocji. Helena podzieliła się z obserwatorami fotografią, na której przytula Jana Englerta. Wyglądają razem totalnie uroczo i widać, że są ze sobą bardzo zżyci. Córka aktora podpisała je w zabawny sposób.

Kiedy tata przychodzi w trakcie sesji, haha.

Obserwatorom Heleny bardzo spodobał się najnowszy wpis. W komentarzach zwrócili uwagę między innymi na to, że dziewczyna coraz bardziej przypomina swojego ojca.

Jestem pod wrażeniem podobieństwa.
Ach, rodzina.
Wspaniałe zdjęcie z tatą!

Helena Englert pochwaliła się zdjęciem z tatą, a inne gwiazdy chwalą się na Instagramie zdjęciami ze swoimi pociechami:

Zobacz wideo

Wy również uważacie, że są do siebie podobni?

KB

Więcej o: