Dorota Gwiazdowska po raz drugi została mamą. Wiadomość o ciąży trzymała w tajemnicy! Gwiazda disco polo już wróciła na scenę. Wygląda kwitnąco

Dorota z zespołu MIG urodziła. Co prawda jej syn przyszedł na świat kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się o tym poinformować swoich fanów. Gwiazda już poczuła się na siłach i wróciła na scenę.

Gwiazdy disco polo są przykładem na to, że możliwe jest utrzymanie wiadomości o ciąży w tajemnicy. Niedawno pisaliśmy, że Małgorzata Główka z zespołu CamaSutra urodziła - o czym nikt poza jej bliskimi nie wiedział. Teraz dowiedzieliśmy się, że saksofonistka z zespołu MIG została mamą.

MIG - Dorota urodziła syna

Okazuje się, że gwiazda disco polo i jej mąż Marek powitali na świecie synka. Chłopiec dostał na imię Adaś:

Jestem zdrowa! i już nie jestem już w dwupaku. No tak, jestem szczęśliwą mamą! Mam synka Adasia - zdradziła w jednej z relacji video.

Gwiazdowska przez ostatnie miesiące zrezygnowała z aktywności zawodowej i nie pojawiała się na scenie. Zastępowała ją wtedy inna saksofonistka. Teraz jednak zdecydowała się wrócić do zespołu. Zespół MIG był jedną z gwiazd podczas drugiej edycji Festiwalu Muzyki Tanecznej Kadzielnia 2019. Członkowie grupy nie ukrywają, że cieszą się, że są już w takim składzie.

Hejka. Jesteśmy już w "starym" składzie. Wróciła do nas @dorota_mig - napisali na oficjalnym profilu na Instagramie.

Nie da się ukryć, że macierzyństwo jej służy. A my oczywiście serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

Te gwiazdy urodziły w 2018. To był prawdziwy baby boom w show-biznesie:

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Dorota z zespołu MIG po raz drugi została mamą. Gwiazda disco polo już wróciła na scenę. Wygląda kwitnąco
Zaloguj się
 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 9 razy 7

  To zdjęcie może służyć zagranicznym policjantom w treningu - "jak rozpoznać Polaka".

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 3

  Cała rodzinka ma ogromne kulfony!

 • Gość: Jan

  Oceniono 4 razy 2

  Jest fajną osobą , bardzo skromna i miłą . Cały zespół jest przemiły i dobrze się go slucha. Byli w moim mieście więc widziałem i słyszałem że mieszkańcy bawili się lepiej niż przy Markowskiej . Po koncercie wyszli do publiczności , rozmawiali , dawali autografy , płyty . Bylo miło :))

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwsze dziecko nie żyje :(

 • Gość: alk

  Oceniono 3 razy 1

  nieprawdopodobna wiocha

 • Gość: Dg

  Oceniono 5 razy 1

  To nie "gwiazdy" trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy, tylko disco polo to coś, ci powinno nigdy nie wypłynąć na szerokie wody i generalnie się o nich nie pisze. Ci ludzie są nieznani, gdyby nie Wasz artykuł, to nie miałabym pojęcia, że w ogóle taki zespół istnieje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież pierwsze dziecko, Wojtek, zmarł w pierwszych dobach życia. Dlatego też zapewne ta ciąża była trzymana w tajemnicy. Bardzo rzetelni dziennikarze pisali ten artykuł, nie ma co!

 • Gość: skoll

  Oceniono 2 razy 0

  nie pokazujcie takich obrzydliwości, a feeeee

 • Gość: JAnia

  0

  Jej synek pierwszy zmarł...?tak mi się wydaje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX