Dorota Gwiazdowska po raz drugi została mamą. Wiadomość o ciąży trzymała w tajemnicy! Gwiazda disco polo już wróciła na scenę. Wygląda kwitnąco

Dorota z zespołu MIG urodziła. Co prawda jej syn przyszedł na świat kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się o tym poinformować swoich fanów. Gwiazda już poczuła się na siłach i wróciła na scenę.

Gwiazdy disco polo są przykładem na to, że możliwe jest utrzymanie wiadomości o ciąży w tajemnicy. Niedawno pisaliśmy, że Małgorzata Główka z zespołu CamaSutra urodziła - o czym nikt poza jej bliskimi nie wiedział. Teraz dowiedzieliśmy się, że saksofonistka z zespołu MIG została mamą.

MIG - Dorota urodziła syna

Okazuje się, że gwiazda disco polo i jej mąż Marek powitali na świecie synka. Chłopiec dostał na imię Adaś:

Jestem zdrowa! i już nie jestem już w dwupaku. No tak, jestem szczęśliwą mamą! Mam synka Adasia - zdradziła w jednej z relacji video.

Gwiazdowska przez ostatnie miesiące zrezygnowała z aktywności zawodowej i nie pojawiała się na scenie. Zastępowała ją wtedy inna saksofonistka. Teraz jednak zdecydowała się wrócić do zespołu. Zespół MIG był jedną z gwiazd podczas drugiej edycji Festiwalu Muzyki Tanecznej Kadzielnia 2019. Członkowie grupy nie ukrywają, że cieszą się, że są już w takim składzie.

Hejka. Jesteśmy już w "starym" składzie. Wróciła do nas @dorota_mig - napisali na oficjalnym profilu na Instagramie.
 

Nie da się ukryć, że macierzyństwo jej służy. A my oczywiście serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

Te gwiazdy urodziły w 2018. To był prawdziwy baby boom w show-biznesie:

Zobacz wideo

AW