Natalia Siwiec pokazała, że ma do siebie dystans. Takich zdjęć celebrytki jeszcze nie widzieliśmy. "Niektórzy się zdziwią, że nie taka idealna"

Natalia Siwiec opublikowała zabawne zdjęcia, na których niekorzystnie wygląda. Gwiazda pokazała, że ma do siebie dystans. Fanki są zachwycone.

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Modelka na co dzień przykłada dużą wagę do tego, jak wygląda, a na swoim profilu na Instagramie zawsze świetnie się prezentuje. Na szczęście, nie zapomina o zachowaniu zdrowego dystansu i potrafi się z siebie śmiać. Właśnie dlatego opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których nie prezentuje się korzystnie, ale za to są bardzo zabawne.

Natalia Siwiec chwali się, że ma drugą brodę

Gwiazda ma wiele fanek, które uważają ją za ideał kobiecości i doceniają jej urodę. Jednak Natalia postanowiła obalić mit swojej perfekcyjności i pokazała kilka zdjęć, które zostały jej zrobione z ukrycia.

Żeby nie było, mam też takie fotki prosto z eventu. Pasują do #challenge #chinning - śmieje się z siebie Siwiec.
 

Co na to internautki? Podoba im się, że Natalia ma dystans.

Dobre. I teraz niektóre dziewczyny się zdziwią, że Natalia taka idealna była i ups... Haha.
I ma drugą brodę bardzo często! - odpowiedziała gwiazda.
Szanuję, że pokazujesz takie rzeczy i może mniejsze grono osób będzie myślało, że na Instagramie wszystko jest "idealne".
Wyglądasz lepiej robiąc takie miny, niż te wszystkie laski, które Cię krytykują, gdy się postarają.

A Wy, którą wersję Siwiec wolicie?

Córka Natalii Siwiec jest jej oczkiem w głowie. Jednak fanki krytykują gwiazdę, że naraża Mię na niebezpieczeństwo. Modelka w rozmowie z Plotkiem odpowiedziała na negatywne komentarze "Insta matek"

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.