22-letni finalista "MasterChefa" został ojcem. "Zakochałem się". Zdradził też imię i płeć

Mateusz Güncel, który w 6. edycji programu "MasterChef" doszedł do finału, został ojcem. Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie.

Mateusz Güncel szybko zyskał sympatię widzów 6. edycji "MasterChefa". Ujął wszystkich swoim przywiązaniem do Śląska, z którego pochodzi, oraz dużym talentem kulinarnym. Choć wielu kibicowało 20-letniemu kucharzowi, to zwycięzcą został Mateusz Zielonka. Finalista nigdy nie zrezygnował ze swoich marzeń i pracuje w zawodzie.

One urodziły w 2018. To był prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie:

Zobacz wideo

Mateusz Güncel został ojcem

Uczestnikowi "MasterChefa" wiedzie się także w życiu prywatnym. Kilka dni temu on i jego ukochana, z którą w styczniu świętował 4. rocznicę związku, zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu nadali imię Alan. O jego narodzinach poinformował na Instagramie, gdzie dodał zdjęcie dziecka oraz napisał kilka słów:

Dzień dobry, jestem Alan, mam 4 kg i 58 cm i już jestem od wczoraj z wami na tym świecie. Dzielna mama wypoczywa a tato pilnuje - napisał.
 

Od tego momentu na jego profilu pojawiają się wyłącznie zdjęcia malucha. I nic dziwnego, w końcu jego tata podzielił się z fanami, że oszalał na jego punkcie:

Zakochałem się - przyznał.

Za sobą mają też już pierwszy spacer. Widok Mateusza z wózkiem bardzo przypadł do gustu fanom:

Super wyglądasz z wózkiem.
Pasuje Ci ten wózek!
Zadowolony tatuś! Wspaniały widok - komentują.

Oczywiście pojawiło się też mnóstwo gratulacji oraz życzenia zdrowia i szczęścia dla całej rodziny. My również się dołączamy i witamy na świecie :).

AW