Magda Gessler pląsa z Larą i Waldemarem. Nagranie z ich tańcami robi furorę: Ja się pytam, dlaczego pani nie ma w "Tańcu z Gwiazdami?"

Magda Gessler wybrała się do Kanady, gdzie mieszka jej mąż Waldemar. Odwiedziła ich Lara, która pokazała na Instagramie, jak się razem bawią. Internauci są zachwyceni!

Kilka dni temu Magda Gessler poinformowała swoich fanów, że wyjeżdża na ok. trzy tygodnie do Kanady. Wyraziła przy tym nadzieję, że "Toronto ją wciągnie". I tak się stało! Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym restauratorka, jej mąż oraz córka tańczą przed domem.

Magda Gessler imprezuje z córką i mężem

Film pokazujący ich tańce dodała Lara, która przebywa w Kanadzie na wakacjach. Udostępniła go także Magda Gessler, która napisała, że:

Dzieje się.
Zobacz wideo

Internauci są zachwyceni tym, jak restauratorka i jej bliscy potrafią się wyluzować. Piszą, że "nie każdy potrafi się tak bawić" i stwierdzają, że "tak trzeba żyć". Chwalą ich za to, że nie wstydzą się pokazywać, jak imprezują. Niektórzy żałują też tego, że Magda Gessler... nie jest ich mamą.

Ja się pytam, dlaczego pani Madzi nie ma w "Tańcu z Gwiazdami"?! Z takimi ruchami wygrana w kieszeni.
Kocham ten film! Szczęśliwa rodzina z ogromnym poczuciem humoru! Super.
Pięknie pani tańczy- zachwycają się.

Jeden z użytkowników stwierdził, że "pan Waldek odpłynął", na co odpisała restauratorka, że:

Wszyscy odpłynęliśmy - zapewniła.

My chętnie byśmy do nich dołączyli, a Wy?

AW