Tamara Arciuch w obiektywie męża. Wygląda jak prawdziwa dama. "To spojrzenie"

Tamara Arciuch każdym zdjęciem udowadnia, że jest naturalną i piękną kobietą. Tym razem podzieliła się z fanami letnią sesją, którą zrobił jej mąż, Bartek Kasprzykowski.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show biznesie. Rzadko pojawiają się na ściankach czy branżowych eventach i zamiast tego skupiają się na rodzinie oraz pracy aktorskiej. Ich prywatne życie możemy podglądać w mediach społecznościowych, gdzie Tamara jest ostatnio bardzo aktywna. Pochwaliła się właśnie uroczą sesją zdjęciową, którą przygotował jej mąż.

Tamara Arciuch w obiektywie męża

Aktorka dodała na swojego Instagrama trzy zdjęcia, na których pozuje w letniej stylizacji i czarnym kapeluszu z rondem. 44-letnia gwiazda spogląda w stronę obiektywu w nieco zaczepiający sposób i musimy przyznać, że wygląda na nich bardzo naturalnie i kobieco. Arciuch pochwaliła się, że zdjęcia wykonał jej mąż, Bartek Kasprzykowski.

W obiektywie Bartka Kasprzykowskiego. Ten to umie złapać światełko...

Fani oczywiście nie ukrywali swojego zachwytu nad fotografiami. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów od obserwatorów aktorki.

Wszystkie komentarze Pani słodzą, a ja lukruję. Mega piękne ujęcie i do tego to spojrzenie!
Myślę, że umie, bo Pani jest dla niego najpiękniejszym światełkiem tego świata.
Uwielbiam Pani urodę. Posągowa, klasa sama w sobie.
 

Tamara Arciuch często pokazuje zdjęcia bez makijażu. I wygląda świetnie! A jak prezentują się inne znane celebrytki w naturalnej wersji?

Zobacz wideo

KB