Cichopek i Hakiel flirtują na Instagramie. Ona pozuje w seksownej sukience, on nostalgicznie wspomina początki ich związku. Słodko?

Katarzyna Cichopek zachwyciła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Również jej mąż nie mógł powstrzymać się od uroczego komentarza.

Katarzyna Cichopek razem ze swoją rodziną odwiedziła ostatnio malownicze Mazury. Swoim aktywnym wypoczynkiem dzieliła się z obserwatorami za pośrednictwem zdjęć na Instagramie. Jedną z sesji zrobił jej 10-letni syn, z którego mama była bardzo dumna. Jednak to najnowsza fotografia wywołała najwięcej emocji i to nie tylko wśród fanów.

Zobacz również, jak Katarzyna Cichopek robi makijaż krok po kroku:

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek pozuje w czerwonej sukience

Kasia dodała na swojego Instagrama nowe zdjęcie, na którym pozuje w seksownej, czerwonej sukience. Musimy przyznać, że aktorka wygląda w niej niesamowicie kobieco. Odkryte plecy i zwiewny materiał sprawiły, że w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów.

Wow, rakieta!
Piękna, zmysłowa, a zarazem skromna i z klasą.
Piękne, zadbane ciało. Nic dodać, nic ująć.

Jednak nie tylko na obserwatorach stylizacja Cichopek zrobiła wrażenie. Pod zdjęciem pojawił się również komentarz od męża aktorki, Marcina Hakiela, którego poznała w planie programu "Taniec z gwiazdami". Okazało się, że czerwona sukienka przypomniała mu o ich pierwszych spotkaniach.

Pamiętam, na początku naszego związku nosiłaś podobną czerwoną sukienkę. Dzisiaj mamy dwójkę świetnych dzieci, a Ty wyglądasz, jak kiedy Cię poznałem. Love you to the moon and back.
 

Uroczo?

KB