Małgorzata Rozenek robi fikołka na dmuchanym jednorożcu. Nagranie udostępnił... Majdan. "Oglądam i nie mogę przestać się śmiać!"

Małgorzata Rozenek wybrała się z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Na najnowszym nagraniu, które opublikował Radosław Majdan widać, że bawią się wyjątkowo dobrze!

Małgorzata Rozenek z całą rodziną odpoczywa na wakacjach we Francji. Zarówno ona, jak i Radosław Majdan dzielą się zdjęciami z urlopu w mediach społecznościowych. Jednak ostatnie nagranie z Rozenek w roli głównej, które udostępnił Radek, przebiło wszystkie inne!

Małgorzata Rozenek spada z dmuchanego jednorożca do wody

Radosław Majdan udostępnił na swoim Instagramie wideo, w którym Małgorzata Rozenek próbuje pływać na dmuchanym jednorożcu. "Próbuje" to bardzo trafne określenie. Na początku nagrania widzimy, jak celebrytka siedzi na dmuchanej zabawce, a syn pomaga jej wejść do basenu. Przez chwilę wydaje się, że Rozenek da radę utrzymać się na materacu, jednak w pewnym momencie nieprzyjazny jednorożec przechyla się i gwiazda... wpada do wody.

Zobacz, jak Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca

Zobacz wideo

Radosław od razu wybuchnął śmiechem. Również fanom bardzo spodobało się udostępnione nagranie i pogratulowali parze dystansu.

Hit hitów, Radziunio.
Oglądam, oglądam i oglądam i nie mogę przestać się śmiać. Świetne!
Wasze obecne wakacje to jest hit! Śmieję się za każdym razem, kiedy oglądam Wasze filmiki.

Wy również oglądaliście ten filmik kilka razy? Bo my tak!

KB