Małgorzata Rozenek na wakacjach z psami. Fanka oburzona: "W taki upał z buldogiem angielskim?". Gwiazda już dawno tak się nie zirytowała. "Sugerujesz, że co?!"

Małgorzata Rozenek wybrała się z całą rodziną oraz trzema psami na zagraniczne wakacje. W komentarzu pod zdjęciami z wyjazdu fanka zarzuciła jej bezmyślność w opiece nad zwierzętami. Nie trzeba było długo czekać na reakcję gwiazdy.

Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem oraz dziećmi wybrała się na rodzinne wakacje. Gwiazda nie zapomniała również o swoich czworonożnych przyjaciołach. Tym faktem pochwaliła się oczywiście na Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonuje przebieg urlopu. Jedna z obserwatorek zwróciła celebrytce uwagę na wysokie temperatury i skrytykowała ją za spacery z psami. Ta postanowiła odpowiedzieć w bardzo szczery sposób.

Zobacz również wyznania Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w KOLE PLOTKA

Zobacz wideo

Fanka zarzuca Małgorzacie Rozenek bezmyślność

Rozenek z rodziną odpoczywa w Veronie, w północno-wschodnich Włoszech, gdzie temperatura sięga około 30°C. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze zwiedzania romantycznego miasta. Na jednym z nich pozuje ze swoimi trzema psami, z którymi spaceruje na pełnym słońcu. Czujna obserwatorka zwróciła na to uwagę i zarzuciła gwieździe bezmyślność w opiece nad jej pupilami.

W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność, dla tych psów ruch podczas takich upałów to śmierć, owszem on może chcieć i cieszyć się, ponieważ te psy nie znają umiaru! Spacer maksymalnie pięć minut i to w cieniu!

Gwiazda nie miała zamiaru kryć swojej irytacji i w dosadny sposób odpowiedziała na zarzuty.

Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna?! Znam ta rasę i wiem, co im wolno, co nie. Nie pohukuj tu na mnie.

Fani zgodzili się z celebrytką i chwalili ją za to, że nie bała się szczerej odpowiedzi.

Brawo za odpowiedź. Ja mam trzy buldogi angielskie i też wiem, co jest dla nich dobre i w jaką pogodę wychodzić. Nie róbcie z tych psów kalek.
Brawo za dystans do siebie i poczucie humoru. Współczuję, że musi Pani być narażona na taki hejt. Ludzie zawsze coś znajdą. Ta zawiść przeraża!
Super, pokazałaś, że jesteś kobieta z rozumem. Bardzo lubię Pani rodzinkę, jesteście normalni, a nie na pokaz.
 

Wy również zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek?

KB