Maciej Maleńczuk wziął ślub? Potwierdził to na FB, ale post szybko ukrył. Na szczęście w internecie nic nie ginie. Gratulujemy!

Czy to możliwe, że kontrowersyjny polski artysta ponownie się ustatkował? Tak właśnie wynika z udostępnionego przez niego statusu.

Maciej Maleńczuk to zdecydowanie jeden z bardziej kontrowersyjnych artystów polskiego show-biznesu. Nie raz zadziwiał i wręcz szokował swoimi wypowiedziami oraz zachowaniami. Muzyk przez wiele lat był związany z ówczesną żoną Ewą. W mediach nie pojawiły się informacje na temat ich rozwodu, jednak w życiu artysty pojawiła się Aneta Adamek.

Aneta jest byłą wokalistką zespołu Blade Loki, z którego w końcu została wyrzucona. Adamek nie wyszła na scenę w trakcie koncertu na Pol'and'Rock Festival, a zespół postanowił wystąpić z inną artystką. O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Zobacz również najgorętsze śluby polskich gwiazd

Zobacz wideo

Maciej Maleńczuk wziął ślub?

Na prywatnym profilu muzyk udostępnił status, który informuje o zawarciu związku małżeńskiego. Był on publiczny przez kilka godzin, jednak duże zainteresowanie fanów i znajomych Maleńczuka sprawiło, że artysta postanowił ukryć wpis. Udało nam się jednak zdobyć screeny oraz widoczne pod nim komentarze z gratulacjami.

To ważna sprawa i piękny dzień. Wszystkiego, co najlepsze.
Jeśli to prawda, to szczęścia w miłości i wiecznego zadowolenia.

Status Macieja MaleńczukaStatus Macieja Maleńczuka facebook.com

Myślicie, że Maleńczuk naprawdę wziął ślub?

KB