Romans pomiędzy politykiem, a jego protegowanym? Vega nie ma wątpliwości. W najnowszej zapowiedzi "Polityki" jest gejowski wątek

Patryk Vega wie, jak wywołać zamieszanie. Polski reżyser znany z kontrowersyjnych filmów, opublikował fragment najnowszej produkcji "Polityka".

Mimo że najnowsza produkcja Patryka Vegi ma swoją premierę dopiero we wrześniu, to już wywołuje wiele skrajnych emocji. Reżyser filmów takich jak "Botoks", "Kobiety mafii" czy "Plagi Breslau" opublikował fragment najnowszego filmu "Polityka". Jak się okazało, Vega przedstawi w nim wątek homoseksualny. 

Zobacz wideo

Patryk Vega pokaże wątek homoseksualny między politykami

W swoim najnowszym filmie, reżyser chce pokazać polskich polityków takimi, jakimi są naprawdę. W opublikowanym przez niego materiale została pokazana bliska relacja między znanym politykiem, a jego protegowanym. Postacie, grane przez Janusza Chabiora oraz Antka Królikowskiego, są inspirowane znanymi postaciami z polskiej sceny politycznej. W opublikowanym fragmencie widzimy, jak mężczyźni tańczą ze sobą, po czym aktor grający wysoko postawionego ministra rzuca się na protegowanego, aby go pocałować.

Vega opublikował fragment filmu na swoim Instagramie z zaczepnym podpisem.

Poznajecie tych dwóch Panów?
Zobacz wideo

Patryk Vega o kulisach tej relacji

Polski reżyser sugeruje, że przedstawione sceny w jego filmie nie są pokazane przypadkowo.

Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem a jego podwładnym. W moim filmie nie przez przypadek postać ministra ma fetysz na punkcie męskich łydek i kostek. Po prostu je uwielbia! – – powiedział Vega w rozmowie z Faktem

A Wy, jesteście ciekawi najnowszego filmu Patryka Vegi?

KB