Gwiazda stacji muzycznej pierwszy raz po porodzie na ściance. Pochwaliła się, że zrzuciła 16 kg. Zdradziła, jak jej się to udało

Edyta Folwarska, gwiazda stacji Polo TV, pojawiła się na imprezie Garnier Polska. W ogóle nie widać, że 2,5 miesiąca temu urodziła dziecko.
Zobacz wideo

15 marca Edyta Folwarska poinformowała swoich fanów na Instagramie, że na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko, syn Tadeusz. Chłopiec ważył 3260 gram i mierzył 50 cm. Dziś ma już prawie 3 miesiące, a jego mama wybrała się po raz pierwszy po porodzie na imprezę branżową.

Zobacz: Znana prezenterka urodziła syna. Pokazała urocze zdjęcia z maluchem: Delektujemy się naszym szczęściem

Edyta Folwarska o figurze po ciąży

Folwarska dodała na Instagramie zdjęcie z wydarzenia. Pochwaliła się przy okazji, że udało jej się wrócić do figury sprzed ciąży i zrzuciła 16 kg. Co więcej, przyznała, że waży nawet mniej niż wcześniej i zmieściła się w sukienkę, którą miała na sobie ostatni raz 4 lata temu. 

Pierwsze oficjalne wyjście po porodzie już za mną. W 2,5 miesiąca zgubiłam 16 ciążowych kilogramów i kilka nadprogramowych sprzed ciąży. Bilans: chudsza niż przed ciążą - napisała szczęśliwa.

Jak jej się to udało? Okazuje się, że nie katowała się dietami, ani nie uprawiała morderczych treningów. Kilogramy zrzuciła dzięki dziecku:

Bez diet! Bez ćwiczeń! Bez Chodakowskiej. Za to z Tadeuszem pod pachą - wyznała.
 

Gwiazda Polo TV zebrała wiele komplementów. Internauci są zachwyceni jej wyglądem i gratulują jej szybkiego powrotu do formy:

Cudna. Wygląda pani przepięknie.
Ma pani figurę modelki.
Brawo Edzia. Wyglądasz cudownie - chwalą.

Faktycznie, nie da się nie zauważyć, że prezenterka jest szczuplejsza niż przed ciążą. A Wy w jaki sposób pozbyłyście kilogramów po urodzeniu dziecka?

AW