Julia Wieniawa otwarcie przyznała, że woli starszych facetów. Powód? "Jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym"

Julia Wieniawa coraz chętniej wypowiada się na temat swojego związku z Baronem, z którym spotyka się już oficjalnie. Nie ukrywa, że woli znacznie starszych od siebie mężczyzn.
Zobacz wideo

W grudniu doszło do jednego z najbardziej zaskakujących rozstań w polskim show-biznesie. Po dwóch latach Julia Wieniawa i Antek Królikowski podjęli decyzję o zakończeniu związku. Przyczyną miały być ich różne plany na przyszłość. Aktor chciał się już ustatkować, a młoda aktorka zamierzała się dalej bawić i korzystać z życia. Jednak na jej drodze pojawił się Aleksander Baron, z którym spotyka się od jakiegoś czasu.

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron przyłapani na czułościach. Ich pocałunek był bardzo gorący

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Początkowo unikali wspólnego pojawiania się na imprezach branżowych i w mediach. Jednak w końcu przestali się ukrywać i publicznie okazują sobie uczucia, a na ich profilach zaczynają pojawiać się wspólne nagrania i zdjęcia. Niektórzy jednak dalej mają problem z ich związkiem. Wszystko przez to, że dzieli ich 15 lat. Dla nich to nie jest w ogóle ważne. Julia Wieniawa w rozmowie z "Faktem" wyznała, że ceni sobie to, że ma starszego partnera.

Od starszych mężczyzn mogę się dużo nauczyć. Są doświadczeni życiowo i zawodowo, dajemy sobie nawzajem same fajne bodźce. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać - wyznała. 

W dalszej części wypowiedzi odniosła się bezpośrednio do Barona:

Z facetem, z którym się teraz spotykam, jesteśmy na takim samym poziomie mentalnym. A tak w ogóle to wolę starszych facetów, bo młodsi łamią serca - stwierdziła.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron na imprezie MagnumJulia Wieniawa i Aleksander Baron na imprezie Magnum KAPIF.pl

Także on wyznał niedawno, że jest przy niej szczęśliwy i nie odczuwa, że jest ona o tyle lat młodsza. O ile dla nich wiek nie jest problemem, to początkowo mama aktorki była przerażona nowym związkiem córki. 35-letni Baron jest w końcu niewiele od niej młodszy. Jednak kiedy go poznała, jej obawy okazały się bezpodstawne i teraz wspiera zakochanych. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Co o tym myślicie?

AW