Julia Wieniawa zdradziła, ile waży. Do wymarzonej wagi brakuje jej odrobinę. Czy inne gwiazdy są tak samo odważne?

Gwiazdy nie mają problemu z mówieniem o swoim wyglądzie. Jednak czy z łatwością zdradzają też swoją wagę? Okazuje się, że robią to nad wyraz często. Sprawdźcie, która z nich waży najmniej.
Julia Wieniawa na pokazie Magnum Julia Wieniawa na pokazie Magnum KAPIF.pl

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest dziś najgorętszym nazwiskiem z polskim show-biznesie. Odkąd związała się z Baronem, media plotkarskie rozpisują się na temat jej życia prywatnego. Ostatnio młoda aktorka gościła w 'Dzień Dobry TVN' i zdradziła, że najlepiej czuje się, kiedy waży 49 kilogramów. Czy udaje się jej utrzymać upragniony rozmiar?

Aktualnie ważę 51 kilogramów, bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten i od razu przytyłam. Mam wagę w domu, więc sprawdzam, ile ważę, ale nie jest to dla mnie wyznacznik, bo tak naprawdę to w lustrze widzisz efekty, a nie na wadze - powiedziała Wieniawa.
Natalia Siwiec zdradza, że chciałaby przytyć Natalia Siwiec zdradza, że chciałaby przytyć www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Natalia Siwiec

W tym samym programie pojawiła się również Natalia Siwiec. W rozmowie z 'DDTVN' przyznała, że po ciąży w szybkim tempie wróciła do upragnionej figury. Co ciekawe, celebrytka przyznała, że ma w domu wagi i zastanawia się nad cyferkami dotyczącymi jej wyglądu.

Nie wiem... może ważę z 50 kilogramów, może mniej, może z 49-48? Na zdjęciach wyglądam chudziej niż w rzeczywistości. Ja się czuję dobrze w takiej wadze, jaką mam teraz, chciałabym może, żeby buzia mi trochę przytyła - przyznała.
Sylwester 2018 w Warszawie Sylwester 2018 w Warszawie KAPIF.pl

Agnieszka Chylińska

Fani Agnieszki Chylińskiej nieustannie są zaniepokojeni jej wyglądem. Kiedy piosenkarka przeszła drastyczną metamorfozę i znacznie schudła, internauci dopytywali się, ile waży. Okazuje się, że wokalistka waży 50 kg. Jednak zważywszy, że ma 175 cm wzrostu, jest to naprawdę niewiele.

Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski KAPIF

Andrzej Grabowski

Czasy, kiedy aktor ważył 150 kilogramów to już przeszłość. Podczas premiery nowego sezonu 'Tańca z gwiazdami' 66-latek pochwalił się nową sylwetką.

Andrzej Grabowski ogłosił na wizji, że schudł aż 42 kilogramy. Co stoi za jego przemianą? Ponad rok temu aktor poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Mimo że serialowy Ferdek wygląda już bardzo dobrze, to zapowiedział, że nadal planuje zgubić zbędne kilogramy.

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke KAPIF.pl

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke gościła niedawno w 'Dzień Dobry TVN'. Aktorka zdradziła, że jej waga oscyluje w granicach 60 kilogramów.

Ja myślę, że tak zawsze koło 60 kilogramów. Ludzie są zdziwieni, bo mam sporo mięśni, więc to jest tak 57, a najgorzej to 61, max 62. 
Edyta Pazura Edyta Pazura Instagram.com/ ed_pazura

Edyta Pazura

Zgodnie z niepisaną zasadą, kobiet nie pyta się o wiek. Jeszcze większą wtopą byłoby spytanie ich o wagę. Niektóre jednak bez problemu zdradzają te tajemnice. Do tego grona dołączyła niedawno Edyta Pazura. Żona Cezarego Pazury pochwaliła się na Instagramie, że waży obecnie nieco ponad 53 kilogramy.


Instagram

Magda Gessler w najbardziej kolorowej stylizacji Magda Gessler w najbardziej kolorowej stylizacji KAPIF.pl

Magda Gessler

Magda Gessler w zeszłym roku w jednym z wywiadów powiedziała, że waży 65 kg. Swoją wypowiedzią wywołała poruszenie. Internauci nie uwierzyli w to, co mówi. Uznali, że podała zaniżoną wagę.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska przy wzroście 166 cm waży 54 kg. Na szczęście nie wygląda jak wieszak i śmiało może pochwalić się zdrowym i umięśnionym ciałem.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przy aktywnym trybie życia może pochwalić się naprawdę niską wagą. Trenerka waży 53 kg. Zresztą w jej przypadku większość stanowi masa mięśniowa.Gala Bestsellery Empiku 2018. Honorata Skarbek Gala Bestsellery Empiku 2018. Honorata Skarbek KAPIF.pl

Honorata Skarbek

Honey w 2016 roku znacznie schudła. Stosowała rozpisaną dietę, która była dopasowana do jej potrzeb. Wtedy udało jej się zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej z 22,47 proc. do 20,65 proc. Ostatnio na Instagramie przyznała, że waży 61 kg.

Honey, honka biedronka, honorata skarbek
Screen z Instagram.com/ honkabiedronka

Doda w filharmonii Doda w filharmonii fot. Łukasz Piękoś

Doda

Doda w ubiegłym roku przyznała, że od 3 lat waży 53 kg. Jednak ta informacja zdaje się być już nieaktualna. Gwiazda ostatnio bardzo zeszczuplała.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek również może pochwalić się niską wagą. 'Perfekcyjna' utrzymuje, że waży 52 kilogramy. 

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Beata Zawrzel/REPORTER / Beata Zawrzel/REPORTER

Renata Kaczoruk

Anna Kalczyńska ma 166 cm wzrostu. W trakcie jednego z wydań 'Dzień dobry TVN', powiedziała, że waży 64 kg.

Ola Ciupa na About You Ola Ciupa na About You KAPIF.pl

Ola Ciupa

Ola Ciupa na Instagramie przyznała, że waży 52 kg przy wzroście 170 cm. Jednak na wadze staje bardzo rzadko, bo najważniejsze dla niej jest to, jak się czuje i jaką ma kondycję.

Ola Ciupa
Screen z Instagram.com/ ola_ciupa

Anna Kalczyńska z mamą Anna Kalczyńska z mamą fot.KAPIF

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska ma 166 cm wzrostu. W trakcie jednego z wydań 'Dzień dobry TVN', zdradziła, że waży 64 kg.