Adam Zdrójkowski i jego brat bliźniak kiedyś wyglądali identycznie. Teraz zupełnie nie są do siebie podobni

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski są bliźniakami. Choć w dzieciństwie trudno było ich rozróżnić, to teraz nie są już tak bardzo do siebie podobni.
Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski zyskał ogromną popularność dzięki roli Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Jednak niewielu pamięta, że swoją karierę rozpoczął jako mały chłopiec. Wraz ze swoim bratem  Jakubem występowali w "Rodzinie zastępczej". Wówczas wyglądali niemalże identycznie. Oboje mieli bujne, kręcone czupryny i podobnie się ubierali. Po latach, kiedy wydorośleli i zmężniali, zupełnie nie wyglądają jak bliźniacy.

Adam Zdrójkowski i jego brat Jakub

Adam opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z bratem. Choć można zauważyć w ich wyglądzie cechy wspólne, to nikt by nie pomyślał, że są bliźniakami. W życiu prywatnym również zajmują się innymi rzeczami. Adam gra w serialu i obecnie występuje w programie "Dance, Dance, Dance", zaś Jakub nie udziela się medialnie. Na jego profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć zdjęcia z różnych podróży oraz ze spotkań z przyjaciółmi.

 

A wy widzicie to podobieństwo?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.