Kylie odkryła, że Travis ją zdradza! Dowody są mocne. Tymczasem Tristan nie daje spokoju Khloe. Wszystko przez jej nowe zdjęcia

U Kardashianów drama trwa. Jeszcze nie ucichł skandal ze zdradą Tristana i najlepszej przyjaciółki Kylie, Jordyn, a już kolejny związek chyli się ku końcowi.

Kylie Jenner miała znaleźć niepodważalne dowody, że ojciec jej córki, Travis Scott, nie jest jej wierny. Jak podaje serwis TMZ, w środę doszło do wielkiej kłótni między partnerami. 

Awantura była ogromna, a dowody, które ma Kylie są naprawdę mocne. Travis wie, że jest w kiepskiej sytuacji i odwołał koncert w Buffalo - czytamy.

Organizator podaje, że koncert został odwołany, ponieważ raper kiepsko się czuje i nie ma to nic wspólnego z jego życiem prywatnym. Scott jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów nie tylko w USA, ale i na świecie, a jego koncerty są wyprzedawane z dużym wyprzedzeniem. Muzyk bardzo rzadko je odwołuje, więc jego stan zdrowia (lub sytuacja z Kylie) musi być naprawdę poważny.

Zobacz wideo

To trudny czas dla Kylie Jenner. Najpierw wyszło na jaw, że jej najlepsza przyjaciółka spała z ukochanym jej siostry, Tristanem Thompsonem, a teraz wszystkie serwisy na świecie rozpisują się o zdradach Travisa.

Sytuacja z Jordyn i Khloe wcale się nie uspokoiła. Kochanka Tristana ma udzielić wywiadu, w którym wyzna prawdę o romansie, więc cała burza wybuchnie na nowo. Tristan przejmuje się tym chyba najmniej. Jakby nigdy nic żyje swoim życiem i nie udziela żadnych komentarzy, podczas gdy Khloe jest zdruzgotana. Po tym, jak na Instagramie wyznała, że jest jej ciężko, kilka dni później pozowała z siostrami w seksownych pozach.

 

Oczywiście fani rozpisywali się, że Tristan zobaczy, co stracił i... chyba zobaczył, bo (bezczelnie) polubił zdjęcia byłej już dziewczyny. Czy będzie próbował do niej wrócić? Koszykarz już wcześniej miał zdradzać Kardashiankę, a ta mu wybaczyła. Jak widać nie zmienił się zbytnio od tamtego czasu.

Khloe Kardashian, Tristan ThompsonKhloe Kardashian, Tristan Thompson Instagram/khloekardashian

JM

Więcej o: