Miley Cyrus zmieniła nazwisko. Nawet jej mąż jest zaskoczony tą decyzją! "To był jej pomysł"

Miley Cyrus pod koniec grudnia ubiegłego roku wzięła ślub z Liamem Hemsworthem. Wokalistka przyjęła nazwisko męża.
Zobacz wideo

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia Piosenka". Po 10 latach znajomości para postanowiła się pobrać, a ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Skromna uroczystość w towarzystwie najbliższych osób miała miejsce w przeddzień Wigilii w rodzinnym domu wokalistki w Tennessee.

ZOBACZ: Miley Cyrus już po ślubie! Wiemy, ile kosztowała jej suknia. Wyciekł też akt małżeństwa

Miley Cyrus przyjęła nazwisko męża, Liama Hemsrotha

Liam Hemsworth był gościem telewizyjnego talk-show "Live With Kelly and Ryan". Prowadzący zapytali go o ślub z Miley Cyrus. Aktor szybko poprawił dziennikarzy:

Właściwie teraz to Miley Ray Hemsworth – powiedział Liam.

Kelly Ripa i Ryan Seacrest nie wiedzieli, że piosenkarka postanowiła przyjąć nazwisko męża, dlatego Liam wyjaśnił im:

Oczywiście, cały czas będzie znana jako Miley Cyrus, ale przyjęła moje nazwisko i to jest naprawdę świetne! Wcale jej o to nie prosiłem. Sama wyszła z inicjatywą i powiedziała, że tego chce. To był jej pomysł!

Liam Hemsworth wyznał, że w pierwszych tygodniach po ślubie trudno było mu się przestawić, aby mówić o Miley jako o żonie, a nie dziewczynie.

Teraz staje to się coraz bardziej naturalne, ale przez pierwszych kilka tygodni było dla mnie bardzo obce, aby mówić "żona" i "mąż". Teraz już mam ją zapisaną w telefonie jako "żona".

Jesteście zaskoczeni, że Miley przyjęła nazwisko męża i zrezygnowała ze swojego?

JP