Tomasz Barański ma nową dziewczynę. Widzowie znają ją z "You Can Dance"! Niektórzy są w szoku: To Wy razem? Ale numer

Tomasz Barański znalazł nową miłość. Na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z nową partnerką. To Paulina Przestrzelska, która wzięła udział w 6. edycji show "You Can Dance".

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański przez ponad 2 lata stanowili jedną z gorętszych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2014 roku w show "Taniec z Gwiazdami" i widać było, że jest między nimi prawdziwa chemia. Jednak pod koniec 2016 roku doszło do ich rozstania. Aktorka znalazła już partnera, ale tancerz długo był sam. Teraz to się zmieniło i u jego boku pojawiła się nowa ukochana.

Zobacz wideo

Tomasz Barański z nową dziewczyną

Najwidoczniej jest to coś poważnego, gdyż zakochani nie ukrywają się ze swoim uczuciem. Na profilu tancerki pojawiło się ich zdjęcie z wakacji na Zanzibarze.

#odpoczynek #wakacje #relax #zanzibar #besttime #couple #bestboyfriend #mylove @tomaszbaranski Ładujemy baterie! Przesyłamy wszystkim dużo słońca!! - napisała.
 

Jak się poznali? Paulina jest tancerką i pracuje w studiu tańca, należącym do gwiazdy "TzG". Cztery lata temu wzięła udział w show "You Can Dance", emitowanym na antenie TVN. Odniosła wtedy spory sukces i zajęła drugie miejsce. Dla niektórych to, że są razem, jest sporym zaskoczeniem:

To Wy razem? Ale numer! - skomentowała jedna z internautek.

Po zdjęciach widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie i świetnie się razem bawią. Myślicie, że tancerz znalazł prawdziwą miłość? Serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!

AW