Ilona Ostrowska pochwaliła się na Instagramie swoją 13-letnią córką. Pokazała też, jak wypoczywają w Dubaju

Ilona Ostrowska od kilku dni jest na wakacjach w Dubaju. Aktorka poleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ze swoją nastoletnią córką z poprzedniego związku.

Każdej zimy polskie gwiazdy tłumnie wyjeżdżają na wakacje do tak zwanych "ciepłych krajów". Ilona Ostrowska, podobnie jak wiele jej kolegów i koleżanek z branży, także postanowiła odpocząć za granicą. Aktorka postawiła na modne w tym sezonie Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zobacz wideo

Mimo, że Ostrowska nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, to o aktorce jest w mediach stosunkowo cicho. Gwiazda "Rancza" nieczęsto udziela wywiadów, sporadycznie pozuje też na ściankach.

Serialowa "Lucy" rzadko pokazuje swoją swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Jak widać, postanowiła jednak zrobić wyjątek. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z wakacji, na których pozuje ona ze swoją 13-letnią córką.

OSTROWSKA POKAZAŁA CÓRKĘ. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak widać, obie panie są w szampańskich nastrojach. Trudno im się dziwić. Ostrowska wybrała jeden z najbardziej luksusowych hoteli w okolicach Dubaju. Mowa o pięciogwiazdkowym Hiltonie.

Inna sprawa to pogoda. Temperatury w Zjednoczonych Emiratach Arabskich sięgają w lutym nawet do 27 stopni Celsjusza!

Chcielibyście wybrać się na wakacje do Dubaju?

Więcej o: