Fan wylicytował lunch z Lewandowskim za 150 tys. zł. Ale aukcja Tuska dla WOŚP i tak to przebija

Robert Lewandowski na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawił możliwość zjedzenia z nim lunchu. Jego fan zapłacił za tę przyjemność aż 150 tysięcy złotych!

Robert Lewandowski po raz kolejny wsparł WOŚP. Choć tegoroczny finał już dawno za nami, do tej pory można jeszcze licytować na niektórych z aukcji gwiazd. Jak co roku wielu celebrytów wsparło Jurka Owsiaka i przekazało na rzecz jego fundacji cenne przedmioty.

Dużym powodzeniem cieszyły się licytacje, w których można wygrać dzień ze znaną osobą lub zjeść z nią posiłek. Jedną z najpopularniejszych aukcji stała ta z udziałem Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

Lunch z Robertem Lewandowskim za 150 001,99 zł

Z pewnością osoba, która zaoferowała w licytacji najwyższą kwotę, musi być ogromnym fanem piłkarza. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na spotkanie i lunch dla dwóch osób, w Warszawie bądź Monachium. Robert dorzucił do tego bilety na "mecz niespodziankę", a o szczegółach poinformuje zwycięzcę po zakończeniu aukcji.

Aukcja Roberta LewandowskiegoAukcja Roberta Lewandowskiego screen aukcje.wosp.org.pl

Dzień z Donaldem Tuskiem to najdroższa aukcja na WOŚP

Obecnie jest to druga najwyższa kwota zaoferowana na licytacji WOŚP. Na pierwszym miejscu znalazł się bowiem dzień z Donaldem Tuskiem dla dwóch osób! W programie przewidziano wiele atrakcji: zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, wspólny obiad, pamiątkowe zdjęcie oraz prezent w postaci gry Scrabble z dedykacją od Przewodniczącego Rady Europejskiej (z możliwością rozegrania partii). Aukcja kończy się 30 stycznia, dlatego obecna suma (150 100 zł), z pewnością jeszcze ulegnie zmianie.

Aukcja Donalda TuskaAukcja Donalda Tuska screen aukce.wosp.org.pl

Podczas 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fundacja zebrała na koncie już ponad 64 mln zł, a deklarowana kwota wynosi ponad 92 mln.

JP

Więcej o:
Komentarze (97)
Aukcja Roberta Lewandowskiego dla WOŚP wylicytowana 150 tys. zł. Więcej wart jest dzień z Donaldem Tuskiem
Zaloguj się
 • dyskootantka

  Oceniono 102 razy 74

  Szkoda, że nie mam tyle kasy, bo chętnie bym spędziła dzień z Tuskiem. Najnormalniejszy polityk z naszego grajdołka.

 • mitochondrium52

  Oceniono 47 razy 37

  @baramboo: ..."Lewy to ma gest. Za nieswoje pieniądze."...

  cos ci sie pomieszalo. Lewy to akurat ma gest za swoje pieniadze (mozna daskutowac czy jego hojnosc jest adekwatna czy nie)
  Gest za nieswoje pieniadze ma na przyklad taki Glapinski.

 • Gość: def11

  Oceniono 28 razy 24

  Dzień z Tuskiem licytuje zapewne prezes :)

 • a.k.traper

  Oceniono 19 razy 15

  Śmieszą mnie niektóre opinie, ktoś m kasę i chęć na takie spotkanie więc licytuje, gdyby prezes KAczyński coś podobnego zgłosił to zapewne też by sporą sumkę uzyskał, dlaczego tak zazdrościcie i nienawidzicie?
  Znam człowieka, trochę uzależnionego, chodził do sklepu po małpki, spytałem go dlaczego nie idzie do innego, gdzie sa tańsze, odpowiedział, że w tym daja naklejki za które można zabawkę dla dziecka dostać a on kochał swoje dziecko tylko było chory. Wtedy nie wiedziałem czy dać mu w pysk czy jednk porozmawiać, wybrałem to drugie, to było ponad 2 lata temu, dzisiaj walczy z sobą, był na leczeniu, czasem mu się zdarza ale w kilku go wspomagamy by jednak zarabiał na zabawki a nie zwracał państwu tak głupio. Dotarło do niego, że on słabnie a państwo na nim żeruje (akcyza, VAT itd.). Jego marzeniem jest być takim facetem co potrafi odmówić i żeby go szyld alkohol nie wprowadzał go w szaleństwo, być może do tego dojdzie i my mu pomagamy, nie sztuka mieć pieniądze, sztuka być człowiekiem. Dla tych co nie rozumieja powiem prosto, można mieć pieniądze i wspomóc w różny sposób a można nie mieć, być słabym ale walczyć by być silniejszym, nawet przy mniejszych pieniądzach. Rzucenie na tacę 50 wcale nie jest wyrazem zamoznosci i przydatności a często hipokryzjąi próżnością.

 • wranek

  Oceniono 16 razy 12

  Kto da datek za kolację z panem Jarosławem?
  Będą ziemniaki z kapusta i schabowy. A w TVPiS, specjalny program Rodeo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX