Fan wylicytował lunch z Lewandowskim za 150 tys. zł. Ale aukcja Tuska dla WOŚP i tak to przebija

Robert Lewandowski na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawił możliwość zjedzenia z nim lunchu. Jego fan zapłacił za tę przyjemność aż 150 tysięcy złotych!

Robert Lewandowski po raz kolejny wsparł WOŚP. Choć tegoroczny finał już dawno za nami, do tej pory można jeszcze licytować na niektórych z aukcji gwiazd. Jak co roku wielu celebrytów wsparło Jurka Owsiaka i przekazało na rzecz jego fundacji cenne przedmioty.

Dużym powodzeniem cieszyły się licytacje, w których można wygrać dzień ze znaną osobą lub zjeść z nią posiłek. Jedną z najpopularniejszych aukcji stała ta z udziałem Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ: WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

Lunch z Robertem Lewandowskim za 150 001,99 zł

Z pewnością osoba, która zaoferowała w licytacji najwyższą kwotę, musi być ogromnym fanem piłkarza. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na spotkanie i lunch dla dwóch osób, w Warszawie bądź Monachium. Robert dorzucił do tego bilety na "mecz niespodziankę", a o szczegółach poinformuje zwycięzcę po zakończeniu aukcji.

Aukcja Roberta LewandowskiegoAukcja Roberta Lewandowskiego screen aukcje.wosp.org.pl

Dzień z Donaldem Tuskiem to najdroższa aukcja na WOŚP

Obecnie jest to druga najwyższa kwota zaoferowana na licytacji WOŚP. Na pierwszym miejscu znalazł się bowiem dzień z Donaldem Tuskiem dla dwóch osób! W programie przewidziano wiele atrakcji: zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, wspólny obiad, pamiątkowe zdjęcie oraz prezent w postaci gry Scrabble z dedykacją od Przewodniczącego Rady Europejskiej (z możliwością rozegrania partii). Aukcja kończy się 30 stycznia, dlatego obecna suma (150 100 zł), z pewnością jeszcze ulegnie zmianie.

Aukcja Donalda TuskaAukcja Donalda Tuska screen aukce.wosp.org.pl

Podczas 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fundacja zebrała na koncie już ponad 64 mln zł, a deklarowana kwota wynosi ponad 92 mln.

JP