Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. "Czas leci"

Paulina Krupińska-Karpiel rzadko chwali się życiem prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek dla swoich fanów. Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży - z 2015 roku.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka są szczęśliwymi rodzicami dwójki uroczych pociech. Była miss rzadko pokazuje swoje prywatne życie w mediach społecznościowych, ale tym razem podzieliła się wyjątkowym wspomnieniem z okresu pierwszej ciąży.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcie w ciąży

Paulina Krupińska-Karpiel w 2015 roku została mamą Antosi. I właśnie z tego roku pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Dzisiaj Antosia ma już 3 i pół roku i, jak to skomentowała sama była miss, "czas leci jakby to było wczoraj".

Okazuje się, że wiele fanek Pauliny Krupińskiej-Karpiel razem z nią w 2015 roku było w ciąży i wspólnie wyczekiwały na przyjście na świat swoich dzieci. Dwa lata później pani Paulina była już w kolejnej ciąży i urodziła Jędrzeja. Teraz, pod wspominkowym zdjęciem z ciąży, fani pytają, kiedy Paulina i Sebastian powitają na świecie... trzecie dziecko.

Paulina Krupińska-Karpiel wspomina

Paulina Krupińska-Karpiel trzyma się zasady, że w internecie nie pokazuje twarzy swoich dzieci. I rzeczywiście, kiedy już nawet zdarza się jej wspominać dobre chwile z przeszłości, to modelka chroni prywatność swoich pociech. Chętnie za to pokazuje na swoim instagramie siebie - i jest na co patrzeć!

MAW

Więcej o: