Maciej Musiał od miesięcy jest łączony z Natalią Uliasz. Dopiero teraz skomentował plotki

Maciej Musiał i Natalia Uliasz od prawie pół roku uchodzą za parę. Aktor dopiero teraz zdecydował się zdementować wszystkie plotki. Udzielił szczerego wywiadu w magazynie "VIVA!".
Zobacz wideo

W lipcu zeszłego roku Maciej Musiał wyjechał wraz z grupą znajomych na Open'er Festival. Wśród nich znalazła się Natalia Uliasz i to właśnie u boku tej pięknej modelki uśmiechnięty Maciek pozował na wielu zdjęciach. Media przypisały mu romans, ale on aż do tej pory nie komentował plotek. Teraz okazuje się, że z Natalią łączą go koleżeńskie relacje. 

Maciej Musiał i Natalia Uliasz są parą?

Maciek w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" rozwiał wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że on i Natalia to tylko dobrzy znajomi. Co więcej, modelka jest obecnie zaręczona z jego kolegą.

Trochę dojrzewałem w show-biznesie, w mediach. Więc dzisiaj już jestem na takim etapie, że się tym tak bardzo nie przejmuję, że gdy jestem na Open'erze ze znajomymi, czekamy w szóstkę na taksówkę, ktoś robi zdjęcie, wycina czwórkę znajomych, zostaję ja z dziewczyną i przez następne pół roku ktoś mówi, że to moja dziewczyna, podczas gdy jest to narzeczona mojego kolegi (śmiech).

Musiał często podkreśla, że na miłość jeszcze przyjdzie czas, a teraz chce się skupić na pracy. I dobrze się składa, bo właśnie przeżywa bardzo gorący okres w swojej karierze aktorskiej. Niedawno mogliśmy oglądać go u boku Agnieszki Grochowskiej w filmie "Miłość jest wszystkim" oraz w serialu "1983" na Netflixie.

JP

Więcej o:
Komentarze (3)
Maciej Musiał od miesięcy jest łączony z Natalią Uliasz. Dopiero teraz skomentował plotki
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 7 razy 7

  Na tym własnie polega głupota i kapuśniakowatość polskich tabloidów: na siłę kolesia zareczają, bo pojechał z koleżanką na koncert. Nie dopuszczają myśli, że on nie interesuje sie dziewczynami. Aż tak trudno to przełknąć?

 • Gość: zzzz

  Oceniono 6 razy 6

  Skomentował.. a nie musiał.

 • Gość: w rw

  0

  Fajne laski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX