Ariana Grande zagra w Krakowie! Wiemy już, ile kosztują bilety na to wydarzenie

Ariana Grande odwiedzi Polskę i zagra w Krakowie na scenie Tauron Areny! Na jej koncert ściągną prawdziwe tłumy. Kiedy odbędzie się ten koncert? Ile kosztują bilety?

Koncert Ariany Grande został zaplanowany na 9 września 2019 roku. Do koncertu pozostało ponad dziewięć miesięcy, jednak bilety na to wydarzenie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i prawdopodobnie wyprzedadzą się w mgnieniu oka. Aby zobaczyć autorkę takich hitów jak "Dangerous woman", czy "Thank U, next" na żywo, trzeba się spieszyć! 

Bilety na koncert Ariany Grande. Ile kosztuje taka impreza?

"Bilety w cenie od 199 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku, 20 grudnia od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we wtorek, 18 grudnia o 10.00 i potrwa do czwartku, 20 grudnia do 9.00.Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w środę, 19 grudnia o 10.00 i zakończy się w czwartek, 20 grudnia o 9.00" - czytamy na stronie Tauron Areny.

Najtańsze bilety na koncert Ariany Grande kosztują 199 zł, z kolei najdroższe spośród standardowych biletów, bez dodatkowych atrakcji, kosztują 374 zł. W sprzedaży są dostępne również bilety VIP. Ich ceny zaczynają się od 893 zł, a kończą na zawrotnej kwocie 2527 zł. Bilety VIP pozwalają na udział w kontroli dźwięku przed koncertem oraz spotkaniu typu meet&greet z Arianą Grande.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.