Aleksandra Domańska dziękuje bratu za "Ameryka Express" uroczym zdjęciem. Lata minęły, ale oni niewiele się zmienili

Aleksandra Domańska podziękowała bratu Dawidowi Domańskiemu za wspólny udział w "Ameryce Express". Z tej okazji dodała wspólne zdjęcie z dzieciństwa.
Zobacz wideo

Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali "Ameryka Express". Widzowie nawet twierdzą, że właściwie nagroda należy się tylko Dawidowi. Dlaczego?

Jeśli oglądaliście tę edycję to doskonale wiecie, dlaczego. Jednak przypomnijmy. Ola Domańska uchodziła w programie za bardzo niemiłą osobę. Marudziła, narzekała, chyba w każdym odcinku mówiła, że chce już zrezygnować i wrócić do domu. Jej humory musieli znosić wszyscy uczestnicy i oczywiście brat, który był z nią cały czas.

Aleksandra Domańska z "Ameryka Express" na dawnym zdjęciu z bratem

Po każdym odcinku na Domańską spadała fala krytyki za jej zachowanie. Widzowie zastanawiali się też, jak jej brat z nią wytrzymuje. Ten jednak wiele razy podkreślał przed kamerą, że całkowicie ją akceptuje, a Ola wcale nie jest taka, jak pokazują ją w programie.

Najwidoczniej rodzeństwo faktycznie ma dobre relacje, a świadczyć może też o tym ostatnie zdjęcie, jakie aktorka wrzuciła na swój profil. 

 
Domańscy jesteście cudownym rodzeństwem.!
Duet idealny.
Super rodzeństwo.

Kibicowaliście im?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.