Joanna Osyda wróciła na salony. Co u niej słychać? Zaszły spore zmiany w jej życiu

Joanna Osyda w latach 2009-2010 wcielała się w postać Majki w serialu TVN. Później zniknęła z mediów, ale ostatnio coraz częściej pojawia się na imprezach branżowych. Opowiedziała nam, co u niej słychać.

Joanna Osyda szybko zdobyła sympatię widzów, gdy wcielała się w postać Majki. Szczupła szatynka o wielkich oczach tworzyła z Tomaszem Ciachorowskim jedną z bardziej lubianych par z polskich seriali. Dziś również jest aktywna zawodowo, poza tym zaczęła studia doktoranckie.

Joanna Osyda - zmiany w życiu

Ja cały czas zawodowo się udzielam. Dosyć mocno zaszyłam się w teatrze, nagrywam audiobooki, zaczęłam studia doktoranckie - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Joanna Osyda aktualnie. Zobacz zdjęcia >>>>>

Nie wyobraża sobie, żeby przestać grać. Kocha swój zawód i nie zamierza z niego rezygnować. Oprócz nauki dalej gra w teatrze. Uważa, że jest osobą, która lubi być aktywna i męczy się, gdy nic nie robi. Co jeszcze słychać u Joanny Osydy? Zobaczcie nasz materiał.

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Joanna Osyda wróciła na salony. Co u niej słychać? Zaszły spore zmiany w jej życiu
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  0:45 - zawaCHałam?

 • Gość: kar

  0

  Rozwiązać te wszystkie organizacje sportowe, jedna mafia

 • Gość: szypr

  0

  Gazprom działa, najpierw liga mistrzów, potem mundial teraz piłka ręczna. Są okazje, żeby ugościć decydentów UE

 • Gość: Kazia

  0

  Nosek poprawiła!!!

 • Gość: zaq

  0

  może być rebus jak się zrobi, że s=h.

 • Gość: Zawisza zielony

  Oceniono 2 razy 0

  Zupełnie nie znam i nie kojarzę osoby ale twarz sympatyczna sądzę, że Kurski ją doceni, i po kolacji przy śniadaniu zaproponuje jakiś epizod w koronie królów

 • Gość: Martr

  Oceniono 7 razy -3

  Bardzo fajna,sympatyczna aktorka pochodząca z pięknego Krakowa Na szczęście bez botoksu Jest na tyle dobra aktorka,ze nie musi prowadzić kretyńskich programów w TVN tak jak pewna Anna,kiepska aktoreczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX