"Rolnik...". Kandydatka Grzegorza jest niemal identyczna jak uczestniczka poprzedniej edycji. Podobieństwo jest uderzające

"Rolnik szuka żony". Kandydatki uczestników, które pojawiły się w ostatnim odcinku, budzą wiele emocji. Jedna z nich wygląda jak siostra bliźniaczka Agnieszki z 2. edycji.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Grzegorz poczuł się rozczarowany, gdy zobaczył dwie kobiety, które wybrał po przeczytaniu listu. Obie wyglądały na zdjęciu inaczej niż w rzeczywistości i on po prostu ich nie rozpoznał. Jedna z nich, Ola, wywołała dodatkowe emocje. Widzowie przyznali, że jest identyczna jak uczestniczka 2. edycji.

Zobacz: Grzegorz z "Rolnika" wybrał "najpiękniejsze kandydatki". Gdy przyjechały na wieś, był zszokowany. Wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo uczestniczek

Rzeczywiście, podobieństwo jest uderzające. Na zdjęciu po lewej znajduje się Ola, a na lewo Agnieszka. Na pierwszy rzut oka można je pomylić ze sobą. Mają podobny kształt twarzy, uśmiech,a nawet fryzurę... Zresztą, oceńcie sami:

Ola i Agnieszka z 'Rolnika...'Ola i Agnieszka z 'Rolnika...' Facebook.com/ Rolnik szuka żony TVP

Internauci pod zdjęciem kandydatki Grzegorza także pisali, że są niemal identyczne. Przyznajcie, że trudno się z nimi nie zgodzić. 

Jak pierwszy raz ją zobaczyłam, to pomyślałam, że jest podobna z twarzy do Agnieszki.
Mają podobny uśmiech.
Może to jej siostra jest - piszą.

Po reakcji rolnika możemy przypuszczać, że raczej nie zobaczymy Aleksandry w dalszej części programu. Prawdopodobnie nie powtórzy historii Agnieszki, która wyszła za Roberta, rolnika, do którego napisała.

"Rolnik szuka żony" - podobieństwo Grzegorzów

Co lepsze, uderzające jest także podobieństwo samego Grzegorza do Grzegorza Bardowskiego z 2. edycji. Podobna postura ciała, spojrzenie i uśmiech sprawiły, że widzowie od razu zaczęli ich porównywać. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

AW