Najpopularniejsza blogerka świata wzięła ślub. Agnieszka Hyży rozpływa się nad uroczystością. "Tak medialnego ślubu dawno nie było!"

Chiara Ferragni już po ślubie. Suknię i ceremonię komentują niemal wszyscy ze świata mody. Również Agnieszka Hyży zabrała głos.

Chiara Ferragni została mężatką. Jedna z najsławniejszych blogerek świata powiedziała sakramentalne "tak" w Noto na Sycylii. Jej ślub z włoskim raperem Fedezem, właściwie Federico Leonardo Lucia, jest porównywany do królewskiej ceremonii księcia Harrego i Meghan Markle.

Chiara Ferragni wzięła ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się w ogrodzie Palazzo Ducezio, a wesele zostało zorganizowane w luksusowym Dimora delle Balze. Goście weselni na uroczystość przylecieli specjalnie wyczarterowanym samolotem. Na miejscu czekała na nich ogromna willa z basenem.

Państwo młodzi przygotowali też liczne atrakcje. Koncerty, w tym występ Fedeza. Nie zabrakło ogromnej karuzeli!

CHIARA FERRAGNI WZIĘŁA ŚLUB. ZDJĘCIA<<

Agnieszka Hyży komentuje ślub Chiary Ferragni

Ślub blogerki i rapera skomentowała Agnieszka Hyży. Podobało jej się niemal wszystko. Zaczynając od sukni ślubnej zaprojektowanej przez dom mody Dior, aż po gadżety, któe otrzymywali goście.

Tak medialnego ślubu dawno nie było! Goście przylecieli na Sycylię specjalnie przygotowanym samolotem, od wejścia dostają spersonalizowane gadżety, wszystko zaplanowane jak w BAJCE - rozpływała się.

Chiara Ferragni i Fedez

Chiara i Federico zostali parą w 2015 roku. Dwa lata później Fedez, w trakcie swojego koncertu w Weronie, poprosił ją o rękę. Całość była transmitowana we włoskiej telewizji oraz radio RTL. Para doczekała się dziecka i w marcu 2018 roku powitali na świecie swojego pierwszego syna, Leona. urodziło się ich pierwsze dziecko, syn Leon. 

 

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>