Jennifer Lopez dodała więcej zdjęć ze swoich urodzin. I to bardzo prywatnych! "Czułam się tak niesamowicie wzruszona"

Jennifer Lopez skończyła 49 lat. Wokalistka pokazała zdjęcia ze swojej imprezy urodzinowej i podziękowała wszystkim fanom za liczne życzenia.

Choć pewnie niektórym z Was będzie trudno w to uwierzyć, ale Jennifer Lopez skończyła 49 lat. Najpierw wokalistka dodała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na której widać jej umięśniony brzuch. 

 

Szok, prawda? Takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Jennifer Lopez dodała jeszcze więcej zdjęć z urodzin

Jennifer Lopez postanowiła podziękować swoim fanom za moc życzeń. Przy okazji gwiazda dodała jeszcze więcej zdjęć, na których widzimy jej najbliższych. 

Uwierzcie lub nie, po prostu dopiero budzę się z moich wczorajszych urodzin. Było to małe spotkanie z dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Dzień i noc wypełniły się śmiechem, łzami i oczywiście tańcem. Byłam tak zachwycona miłością i wszystkimi życzeniami, które wszyscy mi wczoraj złożyliście. Czułam się tak niesamowicie wzruszona, że mam was wszystkich w życiu... Dziękuję wszystkim, którzy złożyli kolażowe zdjęcia, filmy i wysłali życzenia (...) Mam nadzieję, że zawsze będę mogła się bawić, inspirować i dzielić się wszystkim, czego uczę się razem z Wami. To największy prezent urodzinowy, jaki Bóg kiedykolwiek mi podarował. Kocham na zawsze - napisała pod zdjęciami.
 

Na jednym zdjęciu nawet widać, jak płacze. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Nie pozostało nam nic innego, jak dołączyć się do życzeń! 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.