Dominika Gwit wyszła za mąż. Jak wyglądało wesele? Tort, pierwszy taniec i pocałunki. Zdjęcia pokazał Filip Bobek

Dominika Gwit w miniony weekend wyszła za mąż. Ślub odbył się w tajemnicy, z dala od mediów. Zdjęciami z wesela pochwalił się teraz Filip Bobek, przyjaciel aktorki.

Dominika Gwit jest już żoną. W ubiegły weekend wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Ślub do końca utrzymany był w tajemnicy, a jako pierwszy wygadał się Leszek Stanek. Później sama zainteresowana potwierdziła, że powiedziała "tak". Dominika Gwit poinformowała również, że zmieniła nazwisko na dwuczłonowe i teraz nazywa się Dominika Gwit-Dunaszewska. Jak wyglądało wesele państwa młodych? Zdjęcia pokazał Filip Bobek.

Wesele Dominiki Gwit

Na uroczystość zostali zaproszeni przyjaciele Dominiki Gwit, których znacie z naszego show-biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. wspomniany Leszek Stanek, Michał Piróg i Filip Bobek, który pochwalił się na Instastories swoimi zdjęciami z wesela. Widzimy na nich tort weselny, zabawę gości czy pierwszy taniec Gwit i jej męża. 

DOMINIKA GWIT - ZOBACZ ZDJĘCIA Z WESELA >>>>>>>

Na profilu Michała Piróga również możemy zobaczyć kilka zdjęć z tego dnia: 

 
 

Dominika Gwit wyszła za mąż

Dominika Gwit przyjęła oświadczyny Dunaszewskiego w czerwcu 2017 r. Jeszcze jakiś czas temu mówiła, że ślub będzie musiał poczekać ze względu na jej obowiązki zawodowe. Czy chciała tym samym przechytrzyć media? Gwit od początku podkreślała, że nie chce obecności paparazzi i zainteresowania dziennikarzy.

Dominika Gwit do ślubu poszła w tradycyjnej sukni z koronkowym dekoltem. Zamiast welonu założyła wianek ze świeżych, kolorowych kwiatów. 

Młodej parze jeszcze raz gratulujemy! 

JT

Więcej o: