Dominika Gwit wyszła za mąż. Jak wyglądało wesele? Tort, pierwszy taniec i pocałunki. Zdjęcia pokazał Filip Bobek

Dominika Gwit w miniony weekend wyszła za mąż. Ślub odbył się w tajemnicy, z dala od mediów. Zdjęciami z wesela pochwalił się teraz Filip Bobek, przyjaciel aktorki.

Dominika Gwit jest już żoną. W ubiegły weekend wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Ślub do końca utrzymany był w tajemnicy, a jako pierwszy wygadał się Leszek Stanek. Później sama zainteresowana potwierdziła, że powiedziała "tak". Dominika Gwit poinformowała również, że zmieniła nazwisko na dwuczłonowe i teraz nazywa się Dominika Gwit-Dunaszewska. Jak wyglądało wesele państwa młodych? Zdjęcia pokazał Filip Bobek.

Wesele Dominiki Gwit

Na uroczystość zostali zaproszeni przyjaciele Dominiki Gwit, których znacie z naszego show-biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. wspomniany Leszek Stanek, Michał Piróg i Filip Bobek, który pochwalił się na Instastories swoimi zdjęciami z wesela. Widzimy na nich tort weselny, zabawę gości czy pierwszy taniec Gwit i jej męża. 

DOMINIKA GWIT - ZOBACZ ZDJĘCIA Z WESELA >>>>>>>

Na profilu Michała Piróga również możemy zobaczyć kilka zdjęć z tego dnia: 

Dominika Gwit wyszła za mąż

Dominika Gwit przyjęła oświadczyny Dunaszewskiego w czerwcu 2017 r. Jeszcze jakiś czas temu mówiła, że ślub będzie musiał poczekać ze względu na jej obowiązki zawodowe. Czy chciała tym samym przechytrzyć media? Gwit od początku podkreślała, że nie chce obecności paparazzi i zainteresowania dziennikarzy.

Dominika Gwit do ślubu poszła w tradycyjnej sukni z koronkowym dekoltem. Zamiast welonu założyła wianek ze świeżych, kolorowych kwiatów. 

Młodej parze jeszcze raz gratulujemy! 

JT

Więcej o:
Komentarze (176)
Dominika Gwit wyszła za mąż. Jak wyglądało wesele? [DUŻO ZDJĘĆ]
Zaloguj się
 • Gość: Basanti

  Oceniono 110 razy 62

  Złośliwość komentarzy, Woła o pomstę do nieba!!!! Ludzie jesteście podli,jak można pisać takie rzeczy? Nie znacie ludzi i tak ich obrażacie.
  Wstyd !!!!!!!!
  A parze młodej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 😀

 • Gość: Tereska

  Oceniono 55 razy 49

  dajcie spokoj,te zdjecia to prywatne z instagramow gosci,ona ich tu nie wrzucila by sie chwalic,miala slub taki jak chciala nic nam do tego,kazdy ma prawo zyc jak chce,szczescia mlodym

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 39 razy 27

  I super. Życzę szczęścia. Może i dla mnie kiedyś będzie szansa.

 • Gość: Lusia

  Oceniono 26 razy 26

  Szczęścia i miłości życzę na nowej drodze zycia 100 lat

 • mikwa

  Oceniono 28 razy 26

  Chamskie komentarze ? No przecież to Internet. Tu każdy burak może sobie używać do woli. A każdy mądry może to olać.

 • Gość: qw

  Oceniono 26 razy 20

  no cóż... na temat gustu się nie dyskutuje

 • krunghtep01

  Oceniono 23 razy 15

  Sympatyczna,ale klops straszny.Skoro mąż jej wygląd akceptuje to życzę szczęścia!!

 • Gość: Bas

  Oceniono 41 razy 15

  Tych co komentują na temat jej wyglądu niech spojżą w lustro.Ku... Kto z was jest idealny,krytykować to wszyscy a nikt nie widzi siebie.Jak w bibli kto bez winy niechpierwszy żuci kamień.Ludzka podłość i nic więcej.Bardzo miła i sympatyczna dziewczyna baran jeden z drugim za nim napisze niech walnie łbeb o sciane.Młodej parze wszystkiego NAJLEPSZEGO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX