Patricia Kazadi zabrała młodsze rodzeństwo na premierę w teatrze. Siostra wygląda jak jej kopia, a brat to niezły przystojniak

Patricia Kazadi zabrała na premierę spektaklu w Teatrze Capitol swoje młodsze rodzeństwo. Jak wyglądają?

Patricia Kazadi pokazuje swoje rodzeństwo tak rzadko, że wielu fanów może nawet nie wiedzieć, że je ma. Jednak teraz celebrytka zmieniła to i zabrała młodszą siostrę i brata na premierę do Teatru Capitol.

Patricia Kazadi z rodzeństwem w Teatrze Capitol

Patricia pochwaliła się rodzeństwem przy okazji premiery spektaklu "Dwie pary do pary" w reżyserii Olafa Lubaszenki. Chętnie pozowała do zdjęć z siostrą Victorią i bratem Williamem, którzy po spektaklu wręczyli jej piękny bukiet kwiatów. 

RODZEŃSTWO PATRICII KAZADI - zobacz zdjęcia >>>>>>>

Siostra Kazadi jest do niej strasznie podobna, prawda? Wygląda jak jej młodsza kopia! Z kolei William wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Jesteśmy przekonani, że z powodzeniem mógłby zrobić karierę w modelingu.

Patricia Kazadi o rodzeństwie

Kazadi w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo cieszy się, że nie jest jedynaczką, chociaż na początku miała pewne wątpliwości.

Bardzo chciałam mieć rodzeństwo, tylko nie wiedziałam, jakie będą tego konsekwencje. Nie zdawałam sobie sprawy, że mama będzie tak przy dzieciach uwiązana, że nigdzie ze mną nie wyjedzie. A poza tym nie mogłam z bratem pograć w piłkę ani pobawić się z siostrą, bo tylko spali lub ryczeli. Chociaż w Williamie byłam zakochana po uszy, traktowałam go trochę jak moje dziecko - opowiedziała w "VIVIE!".
Więcej o: