Kaley Cuoco wzięła ślub. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" wybrała nietypową kreację

Kaley Cuoco znana szerzej jako Penny z "Teorii wielkiego podrywu" wyszła za Karla Cooka. Wybrała na tę okazję bardzo ciekawy zestaw.

'Teoria wielkiego podrywu': gwiazda serialu Kaley Cuoco wyszła za mąż - to już drugi raz.

Kaley Cuoco wzięła ślub

Kaley Cuoco właśnie została szczęśliwą żoną młodszego od niej o 5 lat Karla Cooka. Serialowa Penny z "Teorii wielkiego podrywu" zdecydowała się na luźną ceremonię, w trakcie której ona i jej mąż wymienili się przysięgami, które sami napisali.

 

Ślubu udzieliła im jej siostra, Briana Cuoco. Zebrani na uroczystości gości nie mieli szans na powagę, zarówno nowożeńcy, jak i mistrzyni ceremonii, sypali żartami. Nowożeńcy nawet postanowili, że na weselu będzie też ich pies, co jest naszym zdaniem bardzo urocze. 

KALEY COUCO - ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>>>>>

Kaley Cuoco do samego ślubu poszła w długiej sukni z koronkową peleryną.

 

Potem przebrała się w nieco mniej formalny strój i zdecydowała się na koronkowy kombinezon, który doskonale podkreślał jej figurę.

 

Kaley Cuoco - związki

To już drugi ślub aktorki znanej z "Teorii wielkiego podrywu''. W 2013 roku wzięła ślub z tenisistą Ryana Sweetinga. Para rozwiodła się w styczniu 2016 roku. Niedługo potem Kaley zaczęła się umawiać ze swoim obecnym mężem.

Karl Cook jest od niej o 5 lat młodszy i definitywnie złamał jej opory wobec związków małżeńskich. Cuoco zarzekała się bowiem po rozwodzie, że już nigdy się nie ożeni. Jak widać, zdanie zmieniła. Zgodziła się zostać żoną Karla w grudniu ubiegłego roku - pochwalili się relacją z tego wydarzenia na Instagramie. Kaley była widocznie zaskoczona i jednocześnie bardzo wzruszona. Nie minęło dużo czasu i już są mężem i żoną. Życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.