Syn Macieja Zakościelnego skończył 2 latka. Ukochana aktora pokazała z tej okazji rodzinne zdjęcie. Fani: Jesteście cudowni

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka świętowali w miniony weekend drugie urodziny syna Borysa. Z tej okazji modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem całej trójki.

Maciej Zakościelny spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Od czterech lat artysta związany jest z piękną modelką, Pauliną Wyką. Owocami ich miłości są dwaj synowie.

Syn Macieja Zakościelnego skończył 2 lata

Maciej chroni swojej prywatności jak oka i rzadko chwali się prywatnymi zdjęciami na portalach społecznościowych. Zdecydowanie częściej robi to jego ukochana. Kilka dni temu na Instagramie Pauliny pojawiło się zdjęciem z Maciejem i starszym synem. Okazało się, że fotografia powstała z okazji drugich urodzin Borysa!

2 lata razem - napisała.

 

Pod zdjęciem szybko pojawiły się komentarze z życzeniami i gratulacjami.

Piękna rodzinka!

Wszystkiego najlepszego dla Boryska!

Jesteście cudowni.

Pięknie. To też Państwa święto - niech będzie zdrowy i szczęśliwy!

Tradycyjnie na zdjęciu twarz Borysa jest zamalowana. Zarówno Maciej jak i Paulina nie pokazali dotąd, jak wyglądają ich małe pociechy.

Maciej Zakościelny o ojcostwie

Aktor wyznał w jednym z wywiadów, że robi wszystko, aby dawać dzieciom jak najlepszy przykład.

Pierwsze lata życia są najistotniejsze, dlatego staram się uważać na słowa, które przy nim wypowiadam. Ale z drugiej strony chcę mu pozwolić być sobą. Chcę zobaczyć, gdzie go ciągnie, co mu jest naturalnie przypisane, bo on teraz jeszcze nie kombinuje, idzie za instynktem.

Wspomniał też, czym było dla niego pojawienie się na świecie Borysa.

Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu.

To się nazywa być tatą na medal!

KS

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.