Pamiętacie Alizee? Jej hit "Moi Lolita" 18 lat temu bił rekordy popularności. Sprawdziliśmy, jak artystka dziś wygląda

Jak dziś wygląda Alizee? Nadal jest piękna, zgrabna i urocza. Do tego... ustatkowana. Dwa lata temu wyszła za mąż. Razem z Grégoirem Lyonnetem, znanym we Francji tancerzem, wychowuje 13-letnią córkę artystki, Annily.

Od debiutu Alizee minęło prawie 20 lat! Wówczas poznaliśmy ją jako młodziutką, bardzo atrakcyjną i pełną dziewczęcego wdzięku piosenkarkę. Swoją karierę zaczęła mając zaledwie 15 lat, występując w programie "Graines de star". W sławnym wówczas show nastoletnia piosenkarka zajęła drugie miejsce.

Jednak prawdziwym zwycięstwem dla Francuzki było to, że zainteresował się nią duet królujący na francuskich listach przebojów od połowy lat 80., Mylene Farmer i Laurent Boutonnat. Poszukiwali oni młodej dziewczyny, która zaśpiewałaby z nimi przebój "Moi Lolita", a Alizee okazała się idealna. 

Singiel ten bił rekordy popularności nie tylko we Francji, lecz także na całym świecie. 

 

Alizee - jak wygląda dziś?

W sierpniu tego roku Alizee skończyła 34 lata. Nadal jest piękna i z powodzeniem występuje na całym świecie, jednak ostatnio coraz częściej jako... tancerka! Dwa lata temu artystka wyszła za mąż za Grégoire'a Lyonneta, którego poznała we francuskim "Tańcu z gwiazdami".

ALIZEE - JAK DZIŚ WYGLĄDA? ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Razem wydają się wyjątkowo szczęśliwi. Wychowują córkę piosenkarki, Annilly, która przyszła na świat, gdy Alizee miała zaledwie 21 lat. Wtedy o Alizee słuch nieco zaginął, ponieważ w całości postanowiła poświęcić się opiece nad dzieckiem.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.