Mąż nazywał ją grubasem, kiedy urodziła dziecko. Kobieta postanowiła się z nim rozwieść i przeszła niebywałą metamorfozę

Lisseth i Josh byli zgranym małżeństwem. Jednak kiedy kobieta przytyła po urodzeniu dziecka, mąż zamienił się w tyrana. W końcu Lisseth postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni.

Lisseth i Josh byli zakochani w sobie po uszy, a rodzina i przyjaciele uważali ich za zgrane małżeństwo. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy kobieta zaszła w ciążę. Z czasem przestała rozpoznawać zachowania własnego męża.

Mąż obrażał Lisseth i mówił, że jest gruba

W trakcie ciąży Lisseth przybrała na wadze. Po urodzeniu córeczki trudno było jej zrzucić zbędne kilogramy. Niestety świeżo upieczona mama nie mogła liczyć na wsparcie męża. Wręcz przeciwnie. Josh ją obrażał i zaczął nazywać "grubasem". To spowodowało, że Lisseth przestała czuć się kobieco i straciła poczucie własnej wartości.

Z biegiem czasu sytuacja tylko się pogarszała. Josh co krok powtarzał żonie, że już zawsze będzie gruba i brzydka. Pewnego dnia Lisseth nie wytrzymała i postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni.

Lisseth rozwiodła się i zaczęła chudnąć

Kobieta uświadomiła sobie, że u boku takiego mężczyzny jej nieszczęście będzie się pogłębiać. Dlatego też zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Jednak to był dopiero początek zmian. Kobieta udała się do lekarza, gdzie otrzymała propozycję zmniejszenia żołądka. Lisseth odmówiła i postanowiła, że zawalczy o swoje zdrowie bez interwencji chirurga. Zaczęła się zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Szybko pokochała taki tryb życia!

Czułam się wspaniale! Moje ubrania stawały się coraz luźniejsze. W końcu mieściłam się w mniejsze rozmiary!

Josha zatkało, gdy zobaczył byłą żonę

Po jakimś czasie Josh i Lesseth spotkali się. Mężczyźnie odebrało mowę. Kobieta zdecydowała jednak, że nigdy więcej nie dopuści go do swojego życia.

Zobaczcie jej niesamowitą metamorfozę!

 

KS

Więcej o:
Komentarze (23)
Mąż nazywał ją grubasem, kiedy urodziła dziecko. Kobieta przeszła metamorfozę
Zaloguj się
 • Gość: To nie ja

  Oceniono 45 razy 39

  No i fajnie. A można prosić o zdjęcia po metamorfozie?

 • Gość: Huu

  Oceniono 23 razy 17

  Sorry. Ale nawet teraz widać że jeszcze ma nadwagę.

 • Gość: ewa

  Oceniono 18 razy 16

  A co robić, jak to facet po ślubie się zapusci ?? Im wolno ?? Po 10 latach małżeństwa mam w domu miska z piwnym bebzonem i dwoma podbrodkami. Za innego wychodziłam 😡 na pytanie " co by było gdybym to ja się tak zapuscila ?" usłyszałam " z domu bym pogonił "... Bez komentarza

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  No i fajnie. Ale wklejcie jeszcze zdjęcia po metamorfozie.

 • Gość: xxx

  Oceniono 13 razy 11

  zapomnieliście wspomnieć, że również ją zdradzał, a za powód podał jej otyłość... żałosny typek. Brawo dla niej!

 • alpepe

  Oceniono 19 razy 5

  a gdzie zdjęcia, jak wreszcie schudła?

 • Gość: pani

  Oceniono 3 razy 3

  taka niebywała metamorfoza to nie jest... nadal jest gruba.
  "mąż obrażał ją za tuszę?" obrażał bo powiedzial jej prawdę?? jakby mój facet tak sie zapuścil to też bym mu pocisnęła. Jakby nie było widać efektów to papa..

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Przystojny facet, to co ma być z taką parówą, znajdzie sobie ładniejszą, bo ich wspólne zdjęcia to aż w oczy bolą.

 • baba67

  Oceniono 5 razy 3

  Pozbyła się narcystycznego palanta. Byliby idealnym małżeństwem gdyby się pilnowała i nie przytyła? Naprawdę w to wierzycie?On był dla niej wredny już w czasie ciąży w której wygląda się różnie.Dla takich jest tylko jedno traktowanie noga-doopa-drzwi.Brawo kobieto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX