Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Książulo zapłacił pięć tysięcy złotych za dobę w luksusowym hotelu. Omal się tam nie ugotował. W komentarzach wrze
Fanka zemdlała na koncercie Podsiadły. Szybka interwencja medyków
Upał w pokoju za pięć tysięcy zł. Mocna reakcja Korwin-Piotrowskiej na filmik Książula
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Ciało 17-latki znalezione w walizce. Kulisy makabrycznego odkrycia w Tajlandii szokują
Córka Brzoski ruszyła z własnym biznesem. Prezes InPostu reaguje. Padły wymowne słowa. "Ona nie chce korzystać z..."
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Żona piłkarza zginęła podczas kataklizmu, ochraniając córkę. Lewandowska zabrała głos po tragedii w Wenezueli
Sylwia Kusiak to 26-letnia bokserka, aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie. Jej historia jest najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o siebie. W rok udało jej się bowiem schudnąć 30 kilogramów i coś nam się wydaje, że to nie jej ostatnie słowo. Zajrzyjcie do naszej galerii i dowiedzcie się, jak jej się to udało. archiwum prywatne
Jej problemy z nadwagą zaczęły się w 2013 roku. To właśnie wtedy boks zszedł na dalszy plan, a ona skupiła się na studiowaniu. Niedługo później zupełnie zrezygnowała z treningów i zaczęła parać się różnymi dorywczymi pracami, by móc się utrzymać. Tak też zaczęła przybywać na wadze. archiwum prywatne
Z boksu zrezygnowała też z innego powodu - byłego chłopaka, który nie chciał, 'aby jego dziewczyna trenowała tak męski sport'. Paradoksalnie to także on przyczynił się do tego, by znów wróciła do treningów. Jak? Gdy okazało się, że ją zdradza, Kusiak wzięła się za siebie i jak widać, przeszła spektakularną metamorfozę. archiwum prywatne
Tak znów wróciła na ring i zaczęła przestrzegać zdrowej diety. Dzięki zaparciu i dyscyplinie udało jej się jednak nie tylko schudnąć, ale też zdobyć pas. Kusiak za własne pieniądze wyjechała na Mistrzostwa Europy do Bułgarii i jako jedyna Polka doszła do finału, zdobywając srebrny medal. archiwum prywatne
Swoim sukcesem postanowiła się podzielić. Srebrny medal przekazała osobiście w ręce Jurka Owsiaka na aukcję, który został zlicytowany za 1575 złotych.
archiwum prywatne
Kusiak obecnie przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, a jeśli jej się to nie uda, planuje wystartować w MMA. archiwum prywatne
Swoimi doświadczeniami i wiedzą Sylwia chętnie dzieli się z innymi. archiwum prywatne
Trzymamy kciuki za jej kolejne sukcesy! Instagram.com/ Sylwia Kusiak/ Screen
Sylwia Kusiak Instagram.com/ Sylwia Kusiak/ Screen
Sylwia Kusiak Instagram.com/ Sylwia Kusiak/ Screen
Sylwia Kusiak Instagram.com/ Sylwia Kusiak/ Screen