Agnieszka Włodarczyk już nie jest singielką? Spójrzcie na te wymowne komentarze i zdjęcia. Znacie go z "Agenta"!

Agnieszka Włodarczyk niedawno rozstała się z partnerem. Teraz wymienia komentarze i publikuje zdjęcia z Victorem Borsukiem, uczestnikiem "Agenta". Co łączy tę dwójkę?

Agnieszka Włodarczyk rozstała się niedawno z partnerem. Od dwóch miesięcy gwiazda znów jest singielką. Ale czy aby na pewno?

Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera?

Na Instagramie Agnieszki pojawiło się jakiś czas temu zdjęcie z Victorem Borsukiem, uczestnikiem trzeciej edycji "Agenta". Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie dołączony do fotografii podpis.

Mam słabość do tego Gościa i to od 10 lat. Dobry z niego człowiek, przystojny facet, a do tego jego poczucie humoru... Ech. Poznaliśmy się na wyjeździe do Egiptu, gdzie miałam uczyć się pływać na Kite (z tej nauki nic nie wyszło,bo nie umiem pływać).
Podczas lądowania samolotu, na pokładzie którego wszczęła się awantura z niewiadomego powodu, lądowałam bez pasów bezpieczeństwa na oparciu fotela Victora...

Agnieszka zdradziła też, że to z dedykacją dla Victora napisała piosenkę "Czas pokaże".

I tak nasza znajomość przetrwała do dziś dnia. Niewiele osób wie,że dla Niego i o Nim powstał mój singiel „Czas pokaże”.

Agnieszka Włodarczyk i Victor Borsuk - co ich łączy?

Jednak to nie wszystko. Przejrzeliśmy Instagram Agnieszki i Victoria. Co nam się rzuciło w oczy? Victor robi Agnieszce zdjęcia. Zwróćcie uwagę na podpis.

 

Dodatkowo regularnie komentują swoje posty:

Agnieszka Włodarczyk i Victor Borsuk są parą?Agnieszka Włodarczyk i Victor Borsuk są parą? fot.Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Victor Borsuk są parą?Agnieszka Włodarczyk i Victor Borsuk są parą? fot.Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Jeszcze niedawno na Instagramie Victora były jego zdjęcia z piękną brunetką. Jakiś czas temu wszystkie zniknęły.

Myślicie, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń?

KS