Wiedzieliście, że Kasia Cerekwicka TAK schudła? Wygląda super! Ta kreacja idealnie podkreśliła jej szczupłą talię

Kasia Cerekwicka, pojawiając się na gali Fryderyków, skradła całe show. Nic dziwnego! Kreacja idealnie eksponowała jej rewelacyjną figurę.

Kasia Cerekwicka pojawiła się na wtorkowej gali rozdania Fryderyków. Piosenkarka, która jakiś czas temu schudła ponad 10 kg, teraz chętnie prezentuje swoją nową, szczuplejszą figurę, podkreślając ją odpowiednimi strojami.

Piosenkarka na wieczór postawiła na czarną, mocno przylegającą do ciała suknię, która idealnie eksponowała jej szczupłą talię i zgrabne nogi. Smaczku całej stylizacji dodawały duże falbany zamiast rękawów. Kasia Cerekwicka wyglądała szczupło i z klasą. Stylizacja zdecydowanie była strzałem w 10!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Nic dziwnego, że Kasia Cerekwicka chętnie chwali się teraz swoją nową, rewelacyjną figurą. Piosenkarka po raz pierwszy zaprezentowała ją w lipcu 2017, zdradzając przy okazji, w jaki sposób udało się jej schudnąć ponad 10 kg.

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Fryderyki 2018. Wiedzieliście, że Kasia Cerekwicka tak schudła? TA kreacja idealnie podkreśliła jej nową figurę
Zaloguj się
  • Gość: GdzieWesele.pl

    Oceniono 3 razy 1

    Wygląda atrakcyjnie! Pogratulować takiej metamorfozy! :)

  • Gość: księżna Kate

    Oceniono 3 razy -1

    Beżowa na twarzy, beżowa na ustach, beżowa na włosach, w czarnej beznadziejnej sukience. Może i schudła, ale żeby to od razu rewelacją nazywać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX