Gwiazda "Mody na sukces" była piękną kobietą, ale oszpeciła twarz operacjami plastycznymi. Teraz powraca w nowej odsłonie!

Hunter Tylo była wielką gwiazdą kultowego serialu "Moda na sukces", w którym grała przez kilkanaście lat. Potem jednak bardziej niż ze swoich ról aktorskich, znana była z licznych operacji plastycznych, które niestety oszpeciły jej piękną twarz. Aktorka prywatnie doświadczyła też wiele dramatów. Ku uciesze swoich fanów Hunter Tylo powraca w nowej odsłonie... i do serialu "Moda na sukces".
Hunter Tylo to jedna z najjaśniejszych gwiazd popularnego serialu 'Moda na sukces'. Na początku lat 90. zachwycała zdrowym, naturalnym i świeżym wyglądem. Niestety, gwiazda amerykańskiej opery mydlanej uznała, że jej uroda wymaga ingerencji skalpela. Zdecydowała się na wizytę u chirurga plastycznego. Niewinne drobne poprawki zaowocowały wielką przemianą jej naturalnego wyglądu. Powiększone usta, botoks w policzkach, lifting twarzy... Piękna niegdyś aktorka dzisiaj wygląda bardzo źle. Hunter Tylo to jedna z najjaśniejszych gwiazd popularnego serialu 'Moda na sukces'. Na początku lat 90. zachwycała zdrowym, naturalnym i świeżym wyglądem. Niestety, gwiazda amerykańskiej opery mydlanej uznała, że jej uroda wymaga ingerencji skalpela. Zdecydowała się na wizytę u chirurga plastycznego. Niewinne drobne poprawki zaowocowały wielką przemianą jej naturalnego wyglądu. Powiększone usta, botoks w policzkach, lifting twarzy... Piękna niegdyś aktorka dzisiaj wygląda bardzo źle. materiały prasowe/screen z Youtube.com/Hollywood To You

Początki kariery

Hunter Tylo swoją karierę zaczynała od modelingu. I to z sukcesami! W 1998 roku "People Magazine" zaliczył ją do grona 50 najpiękniejszych ludzi świata. Swoją urodę w dużej części zawdzięcza matce, Indiance. Nic dziwnego, że gwiazda ma na swoim koncie tytuły miss i liczne kontrakty reklamowe m.in. na kosmetyki.

Hunter Tylo swego czasu była jedną z największych gwiazd 'Mody na sukces'. Serial przyniósł jej sławę, której jednak nie umiała przełożyć na dalszy rozwój kariery. Z gry wycofała się w 2005 roku mając na koncie zaledwie kilkanaście ról. Piękna niegdyś aktorka jest dzisiaj smutnym przykładem tego, co złego potrafi zrobić z twarzą kobiety medycyna estetyczna. Hunter Tylo swego czasu była jedną z największych gwiazd 'Mody na sukces'. Serial przyniósł jej sławę, której jednak nie umiała przełożyć na dalszy rozwój kariery. Z gry wycofała się w 2005 roku mając na koncie zaledwie kilkanaście ról. Piękna niegdyś aktorka jest dzisiaj smutnym przykładem tego, co złego potrafi zrobić z twarzą kobiety medycyna estetyczna. Pr Photos/Screen z Youtube.com/Hollywood To Yout

"Moda na sukces"

Hunter Tylo największą popularność zdobyła, grając w kultowym serialu "Moda na sukces", w którym od 1990 do 2014 roku wcielała się w rolę Taylor. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że prywatnie jest zupełnie inna niż grana przez nią serialowa postać.

W serialu grała ukochaną Ridge'a Forrestera, którego grał Ronn Moss. W 2005 roku połączył ich namiętny romans. 'Oboje byliśmy wtedy singlami i nie musieliśmy się obawiać gniewu naszych drugich połówek' - mówiła wiele lat później Tylo. Niestety, związek z Mossem dość szybko się zakończył. Na zdjęciach teraz i w czasie kręcenia serialu. W serialu grała ukochaną Ridge'a Forrestera, którego grał Ronn Moss. W 2005 roku połączył ich namiętny romans. 'Oboje byliśmy wtedy singlami i nie musieliśmy się obawiać gniewu naszych drugich połówek' - mówiła wiele lat później Tylo. Niestety, związek z Mossem dość szybko się zakończył. Na zdjęciach teraz i w czasie kręcenia serialu. Pr Photos/materiały prasowe

Romans z kolegą z planu

W serialu grała ukochaną Ridge'a Forrestera, w którego postać wcielał się Ronn Moss. W 2005 roku połączył ich namiętny romans.

Oboje byliśmy wtedy singlami i nie musieliśmy się obawiać gniewu naszych drugich połówek - mówiła wiele lat później Tylo.

Niestety, związek z Mossem dość szybko się zakończył.

Na zdjęciach aktorka w 2006 i 2000 roku. Katya, córka aktorki, w 1998 roku zachorowała na raka oka. Lekarze zmuszeni byli usunąć oko i rozpoczęli chemioterapię. Wkrótce raka wykryto także w drugim oku. Dziewczynce groziła całkowita ślepota, ale guz z niewiadomych powodów ustąpił. Na zdjęciach aktorka w 2006 i 2000 roku. Katya, córka aktorki, w 1998 roku zachorowała na raka oka. Lekarze zmuszeni byli usunąć oko i rozpoczęli chemioterapię. Wkrótce raka wykryto także w drugim oku. Dziewczynce groziła całkowita ślepota, ale guz z niewiadomych powodów ustąpił. Pr Photos

Choroba córki

Katya, córka aktorki, w 1998 roku zachorowała na raka oka. Lekarze zmuszeni byli usunąć je i rozpoczęli chemioterapię. Wkrótce raka wykryto także w drugim oku. Dziewczynce groziła całkowita ślepota, ale guz z niewiadomych powodów ustąpił. Katya nosi protezę prawego oka. Na zdjęciach gwiazda w 2006 i 2000 roku.

Hunter Tylo w 2007 roku. Naciągnięta twarz, zmienione rysy i prawie niewidoczne oczy sprawiają, że aktorka nie przypomina samej siebie. Hunter Tylo w 2007 roku. Naciągnięta twarz, zmienione rysy i prawie niewidoczne oczy sprawiają, że aktorka nie przypomina samej siebie. Glenn Harris / PR Photos / Glenn Harris / PR Photos

Liczne operacje plastyczne oszpeciły ją

Na początku swojej kariery Hunter Tylo słynęła z naturalnej urody, którą zachwycał się cały świat. Serial przyniósł jej sławę, której jednak nie umiała przełożyć na dalszy rozwój kariery. Z gry wycofała się w 2005 roku, mając na koncie zaledwie kilkanaście ról. Piękna niegdyś aktorka jest dzisiaj smutnym przykładem tego, co złego potrafi zrobić z twarzą kobiety medycyna estetyczna.

Na zdjęciu Hunter Tylo w 2007 roku. Naciągnięta twarz, zmienione rysy i prawie niewidoczne oczy sprawiają, że aktorka nie przypomina samej siebie.

O wiele większym dramatem była dla aktorki śmierć syna Michaela Juniora. Chłopiec w wieku 19 lat utonął w basenie. Hunter Tylo w roku 2006. O wiele większym dramatem była dla aktorki śmierć syna Michaela Juniora. Chłopiec w wieku 19 lat utonął w basenie. Hunter Tylo w roku 2006. Pr Photos

Tragiczna śmierć syna

O wiele większym dramatem była dla aktorki śmierć syna, Michaela Juniora. Chłopiec w wieku 19 lat utonął w basenie (w 2007 roku).

Hunter Tylo w 2011 i 2006 roku. Hunter Tylo w 2011 i 2006 roku. Pr Photos

Uzależniona od operacji plastycznych

Porównajcie zdjęcia Hunter Tylo. Po lewej stronie widzimy, jak wyglądała w 2011 roku, po prawej zaś w 2006. Różnica widoczna gołym okiem!

Hunter Tylo w 2012 i 2009 roku. Hunter Tylo w 2012 i 2009 roku. Pr Photos

Coraz młodsza?

Hunter Tylo w 2012 i 2009 roku.

Hunter Tylo teraz i w 2012 roku. Hunter Tylo teraz i w 2012 roku. Screen z Youtube.com/Hollywood To You/Pr Photos

Chodząca antyreklama operacji plastycznych

Kiedyś zachwycała urodą, dziś straszy. Hunter Tylo zdecydowanie przesadziła z chirurgicznym poprawianiem urody. Niegdyś była rasową pięknością, dziś - niestety - stanowi żywą antyreklamę operacji plastycznych.

Hunter Tylo i Gersson Archila Hunter Tylo i Gersson Archila PR Photos / East News

Mąż znęcał się nad nią przez 4 lata

Niedawno Hunter Tylo wyznała na Facebooku, że jej mąż, Gersson Archila, znęcał się nad nią przez 4 lata. Aktorka w serii opublikowanych postów napisała, że mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wśród jego metod wymienia m.in. znęcanie się werbalne i emocjonalne, ukryte groźby, kontrolowanie jej relacji z innymi ludźmi, zerwanie kontaktów z rodziną oraz szantaże emocjonalne.

Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Hunter Tylo Hunter Tylo Screen: Facebook/hunter.tylo.773?lst=100000702864600%3A100024913668956%3A1523718974

Hunter Tylo obecnie

Hunter Tylo ma obecnie 55 lat. Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak się teraz prezentuje. I tu duże zaskoczenie. Aktorka została blondynką! Ku uciesze swoich fanów pojawiła się z powrotem w "Modzie na sukces", emitowanej obecnie w amerykańskiej stacji CBS.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.