Razem w serialu, razem w życiu! Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Grają razem w "M jak Miłość"

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska są parą. Wymownymi zdjęciami obydwoje pochwalili się na swoich Instagramach.

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka tworzyli jeden z najbardziej lubianych związków w polskim show-biznesie, mimo że byli ze sobą wyjątkowo krótko. Prezenterka "Pytania na śniadanie" potem szukała szczęścia w miłości u boku przystojnego Brazylijczyka, Leonardo Marquesa. Niestety, nie wyszło. Para rozstała się jakiś czas temu.

Natomiast jeśli chodzi o Roznerskiego... miłość kwitnie. Aktor ogłosił na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie splecionych dłoni, że spotyka się z Adrianną Kalską, aktorką z którą gra od dwóch lat w serialu "M jak Miłość". Są również parą w spektaklu teatralnym "Kłamstwo", z którym podróżują po Polsce.

Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie - mówi w rozmowie z "Party" menedżer Mikołaja Roznerskiego, Janusz Sabaj.

Para ponoć trwa w związku już kilka miesięcy.

Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już trwa klika miesięcy, ale nie chcieli zamieszania wokół swojego związku, więc wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele. Spędzają razem każdą wolną chwilę – mówi w rozmowie z "JastrzabPost" osoba z otoczenia aktora.

Trzymamy kciuki za ich uczucie. Może tym razem to naprawdę coś poważniejszego?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.