Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Rozstała się z partnerem. Zdradziła to przez przypadek

Marcelina Zawadzka znowu jest singielką. Prezenterka przypadkowo wygadała się podczas programu "Pytanie na śniadanie".

Jak donosi portal "Party", Marcelina Zawadzka rozstała się z partnerem, Leonardo Marquesem. W jednym z odcinków programu "Pytanie na śniadanie", w którym modelka jest prowadzącą, podczas rozmowy o singlach, wyznała, że sama jest już wolna.

Marcelina Zawadzka spotykała się z brazylijskim modelem i aktorem od kilku miesięcy. Ich ostatnie wspólne zdjęcie pochodzi ze stycznia. Jak na razie nieznany jest powód ich rozstania. Żadna ze stron do tej pory nie skomentowała owych doniesień.

Wcześniej Marcelina Zawadzka spotykała się z aktorem, Mikołajem Roznerskim, z którym rozstała się w październiku 2017 roku. Prezenterka na początku marca tego roku wyleciała z koleżankami na bajkowe wakacje do Tajlandii. Wniosek z tego, że po rozstaniu potrzebowała odpocząć i naładować się nową energią.

AG

Więcej o:
Komentarze (56)
Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Rozstała się z partnerem. Zdradziła to przez przypadek w programie "Pytanie na śniadanie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 38 razy 24

  Młoda, piękna, spotyka sie z kim chce i kiedy chce. Nie musi siedzieć z kimś za miskę ryżu, decyduje o sobie i stać ją na życie , które wiedzie i chce wieść. Czy głupia, nie wydaje mi się. W pieluchy nie popłynęła, 3 nijakich mężów nie zaliczyła, a chłopa przy sobie zatrzymać - pytam po co? Jak nie po drodze, mówi się adieu, a prawdziwe życie układa z prawdziwym mężczyzną i to też nie jest obowiązkowe.

 • Gość: kapitalnyjoe

  Oceniono 22 razy 8

  Bardzo fajna dziewczyna. Wiadomo, wszyscy piszą, że pusta, no bo jak to: ładna, w dodatku pracuje w tv i do tego chłopa nie umie przy sobie utrzymać. Powinna być już żoną i matką trójki dzieci. Nieważne z kim, w tym wieku wypada żyć jak więkoszość...

 • Gość: edi

  Oceniono 4 razy 2

  Stan: pustostan!

 • Gość: Rafa

  Oceniono 10 razy 2

  W ciągu kilkkilku miesięcy juz 2 facetów zaliczyła i były to 2 wielkie miłości... dobra dziunia

 • Gość: Matteo

  Oceniono 14 razy 2

  Jest pusta jak afrykański bęben i wybiera samych pustaków. A jak jest jakiś bardziej rozgarnięty facet, to ją pogoni, jak Kuba Przygoński.

 • Gość: fres

  Oceniono 32 razy 2

  Z góry przepraszam za taką opinię wprost ale ona chyba jest zwyczajnie głupia.

 • Gość: DORIS

  Oceniono 7 razy 1

  BRAWO MARCELINA. WAŻNE JEST BY NIE WEJŚĆ W BAGNO. POZDRAWIAM WSZYSTKIE SINGIELKI <3

 • Gość: KLARA

  Oceniono 5 razy 1

  Może niech spróbuje z kobietą. Tylu chłopów już było i nic, może jest znak dla niej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX