Polski zespół trafił na stronę włoskiego "Vogue'a". "To był przypadek"

Czterech mężczyzn w ładnych golfach trafiło na stronę włoskiego "Vogue'a". Jak się okazuje, to polski zespół The October Leaves.

Gdy Piotr Sobik zrobił im czarno-białe zdjęcia, raczej nikt nie spodziewał się aż tak dużego rozgłosu. Nie od dziś wiadomo, że "Vogue" to nie byle jaki "pismak". To wyrocznia jeśli chodzi o trendy w modzie. Jak więc to się stało, że polski zespół z Rybnika, The October Leaves, trafił na stronę Biblii Mody? 

Długo była cisza w związku z zespołem. Spowodowane to było pracami nad nowym materiałem, trochę się przyciągało, niezupełnie z naszej winy, ale tak to bywa. A z "Vogue" to przypadek. Z racji, że bardzo cenimy i lubimy się z Piotrkiem, który w wtedy już miał swoje epizody dla modowych magazynów i przeprowadził się do Mediolanu, by spróbować swoich sił zagranicą, wpadliśmy na pomysł by rozpocząć nasze działania promocyjne od porządnej sesji zdjęciowej. Wynajęliśmy studio w Browarze w Tychach. Zrobiliśmy parę, w naszym mniemaniu ponadczasowych zdjęć, które zawsze będą wyglądać świeżo i rasowo. Nikt nawet nie wiedział, że Piotrek wyśle je do "Vogue" - mówi w rozmowie z Plotkiem Kamil Bartkowiak, wokalista zespołu.

Screen ze strony włoskiego Vogue'aScreen ze strony włoskiego Vogue'a Screen / Vogue.it

Odrzucają naprawdę wiele zdjęć, a to jednak im się spodobało i zamieścili je na swojej stronie. Trochę szkoda, że przez zdjęcie, a nie muzykę mamy tę możliwość by dotrzeć do szerszej publiczności, bo taka droga nigdy nie była dla nas zbyt istotna, ale nie zmienia to faktu, że fajnie zobaczyć swoje Twarze w najbardziej prestiżowym magazynie modowym. Czy w takim razie jestem stylistą Vogue, skoro sam kupiłem te golfy, które ubraliśmy do sesji? - zażartował Bartkowiak, wokalista grupy.

Warto podkreślić, że czterej panowie z powyższego zdjęcia są nie tylko przystojni, ale także niezwykle utalentowani. W miniony poniedziałek miała miejsce premiera ich najnowszego singla "Magic". Kawał dobrej roboty, prawda?

 

MM