Jennifer Lawrence 5 lat temu na Oscarach zaliczyła spektakularny upadek. Teraz znowu zrobiła show. "Królowa nagród filmowych"

Oscary 2018. Jennifer Lawrence wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Aktorka z kieliszkiem białego wina... przeskakiwała przez krzesła. Skrępowanie? To zdecydowanie nie w jej stylu.

Jennifer Lawrence nie mogło zabraknąć na tegorocznej gali rozdania Oscarów w Los Angeles. Aktorka na tę okazję założyła długą, srebrną suknię od Diora, która idealnie eksponowała dekolt. Jednak to nie kreacja zwracała największą uwagę. Aktorka po raz kolejny pokazała, że umie dobrze się bawić. Fotografom udało się uwiecznić gwiazdę, która przechodziła ponad fotelami pod sceną Dolby Theatre, zadzierając przy tym sukienkę do góry i popijając białe wino.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

 
Niedawno Jennifer Lawrence wyznała, że się upiła przed premierą filmu "Czerwona jaskółka". Nie był więc niespodzianką widok jej, popijającej wino podczas 90. gali rozdania Oscarów - przypomina portal "Dailymail".
Kto jest królową nagród filmowych? Oczywiście, że Jennifer Lawrence i tak samo było podczas tegorocznych Oscarów (...).  W tę niedzielę znowu zaszalała - opisuje "E! Online".

To nie pierwszy raz, kiedy Jennifer Lawrence kradnie show podczas gali rozdania Oscarów. W 2013 roku, odbierając statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za film "Poradnik pozytywnego myślenia", potknęła się na schodach i zaliczyła spektakularny upadek na oczach całego świata.

 

Jak widać, Jennifer Lawrence wygrywa Oscary nawet wtedy, kiedy nie jest nominowana. Jak myślicie, czym nas jeszcze zaskoczy na kolejnej gali rozdania tych prestiżowych nagród filmowych?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.