W 2001 tworzył największe hity i był uwielbiany przez Polaków. Dziś błaga o pieniądze. Gwarantujemy, nie poznalibyście go na ulicy

Paul Cattermole, członek popularnego młodzieżowego zespołu S Club 7, wyznał, że ma ogromne problemy finansowe.

Paul Cattermole pojawił się w czwartek w programie "Loose Women", w którym zdradził, że boryka się z problemami finansowymi. 

Cattermole opuścił grupę w 2002 roku, a powodem były ponoć "różnice kreatywne". Grupa zmieniła nazwę z "S Club 7" na "S Club", a rok później się rozpadła. Od tego momentu Cattermole pozostał poza uwagą mediów. W 2014 roku grupa ponownie się połączyła i ogłosili swoją brytyjską trasę koncertową. 

Kiedy organizowaliśmy trasę koncertową "S Club" w 2015 roku, zbankrutowałem i musiałem oddać wszystkie te pieniądze - powiedział. 

Sytuacja muzyka była krytyczna. Jedna z prowadzących program, Jane Moore, ujawniła, że show musiało kupić dla Paula koszulę, w której pojawił się w programie.

Dosłownie nie miałeś pieniędzy, żeby kupić koszulę, którą na sobie masz. Jak to się stało? - zapytała.
W zeszłym roku stało się coś, o czym naprawdę nie mogę mówić i jest to bardzo zawiłe. Zostałem zraniony. To, co wydarzyło się... to bardzo trudne - odpowiedział tajemniczo.

'Loose Woman''Loose Woman' srceen/Youtube/LooseWoman

Przyznał, że jest zdesperowany, by się publicznie pokazać, dlatego wielokrotnie zwracał się do producentów różnych programów rozrywkowych, ale niestety nie dostał szansy na pojawienie się w żadnym z nich. Dodał, że udało mu się przeżyć dzięki dorywczym pracom, a nawet zaczął się zastanawiać nad rozpoczęciem pracy, jako dostawca pizzy, żeby tylko się utrzymać. 

W 2018 roku w brytyjskich mediach pojawiła się informacja, że wokalista wystawił na sprzedaż w serwisie aukcyjnym swoją nagrodę BRIT z 2000 roku. Jej cena wynosiła zaledwie kilkaset funtów, jednak kiedy media pomogły w promocji aukcji, cena wzrosła i ostatecznie udało się ją sprzedać za 67 tysięcy funtów. 

To nie miało służyć PR-owi. Nie spodziewałem się, że tak się stanie. W pewnym sensie żałuję, jak to się potoczyło. Miałem nadzieję, że uda mi się sprzedać ją po cichu, bez żadnego rozgłosu - zdradził.

Jego wywiad poruszył fanów, którzy na Twitterze komentowali sprawę. 

Mój Boże, "Loose Woman" kupiło dla Paula z "S Club" koszulkę, którą miał na sobie podczas wywiadu. To jest smutne.
Słysząc, jak Paul boryka się z problemami, łamie mi się serce.

Paul wyjaśnił, że nie poddał się, ponieważ dostał wiele wsparcia od swojej matki. 

MT